Jadczak zostanie pozwany przez Michniewicza

Czesław Michniewicz
fot. PressFocus Na zdjęciu: Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz wraz ze swoim prawnikiem zareagował na ostatni artykuł dziennikarza Wirtualnej Polski Szymona Jadczaka. Pełnomocnik selekcjonera reprezentacji Polski w rozmowie z Faktem zakomunikował, że jest plan pozwania dziennikarza.

  • Selekcjoner reprezentacji Polski idzie na wojnę z dziennikarzem Szymonem Jadczakiem
  • Prawnik Czesława Michniewicz zapowiedział w rozmowie z Faktem, że zostanie złożony pozew przeciwko dziennikarzowi
  • Opiekun biało-czerwonych chce bronić swojego dobrego imienia

Michniewicz będzie żądał przeprosin od Jadczaka?

Czesław Michniewicz objął stery nad reprezentacją Polski po rozstaniu z nią przez Paulo Sousę. Biało-czerwoni pod wodzą byłego trenera Legii Warszawa wywalczyli awans na mundial w Katarze. Ponadto są blisko utrzymania w Dywizji A w Lidze Narodów UEFA.

Opinia publiczna nie daje jednak spokoju Michniewiczowi, nalegając, aby ten wytłumaczył się częstych kontrakt z Ryszardem F. “Fryzjerem”, który był ojcem afery korupcyjnej w polskiej piłce. Selekcjoner reprezentacji Polski na każdym kroku przekonuje, że jest niewinny. Mimo wszystko są dziennikarze, którzy nie ufają 52-latkowi.

Zobacz takze:

Jednym z bardziej dociekliwych dziennikarzy był w ostatnim czasie Szymon Jadczak, który wykonał benedyktyńską robotę, analizując akta sprawy dotyczące połączeń Michniewicza z Ryszardem F. Chociaż wielu liczyło, że w jednym z programów Hej Park w “Kanale Sportowym trener zabierze głos w sprawie, to nic takiego nie miało miejsca. Okazuje się jednak, że Michniewicz będzie reagował na sugestie dziennikarza.

– W imieniu pana trenera skieruję do sądu akt oskarżenia z artykułu 212, czyli o zniesławienie. Jest to przestępstwo prywatnoskargowe – przekazał Piotr Kruszyński, będący prawnikiem selekcjonera reprezentacji Polski.

– Pan Jadczak pomawia pana trenera Michniewicza o korupcję, o ustawianie meczów, nie mając ku temu żadnych dowodów. Same bilingi rozmów nie mogą świadczyć o przestępstwie. To, że pan Czesław Michniewicz rozmawiał z panem Forbrichem, nie jest żadnym dowodem na korupcję. Dlatego wytaczamy proces karny o zniesławienie i pan Szymon Jadczak w sądzie będzie miał okazję udowodnić swoje twierdzenia – uzupełnił adwokat.

Czytaj więcej: Jadczak rozsierdzony na maxa. “To naplucie kibicom w twarz”

Komentarze