Media: Dariusz Żuraw zostanie trenerem Zagłębia Lubin

Dariusz Żuraw
Dariusz Żuraw Pressfocus

Od dłuższego czasu padała karuzela nazwisk ws. nowego szkoleniowca Zagłębia Lubin. Do interesujących wieści doszedł z kolei Tomasz Włodarczyk z portalu “Meczyki.pl”, który twierdzi, że nowym trenerem Miedziowych zostanie Dariusz Żuraw.

  • Dariusz Żuraw łączony z powrotem na ławkę trenerską w PKO Ekstraklasie
  • Były trener Lecha Poznań prawdopodobnie zostanie szkoleniowcem Zagłębia Lubin

Dariusz Żuraw trenerem Zagłębia Lubin?

Miedziowi stracili Martina Savela i od początku lipca zostają bez trenera. Słowak zdecydował się na przeprowadzkę do Arabii Saudyjskiej, przez co klubowe władze rozpoczęły szukanie nowego szkoleniowca.

Tomasz Włodarczyk z portalu “Meczyki.pl” doszedł do interesujących wieści. Mianowicie stery w Zagłębiu Lubin prawdopodobnie przejmie Dariusz Żuraw. Były trener Lecha Poznań, który z Kolejorzem awansował do Ligi Europy, pożegnał się z pracą, kiedy wiosną drużyna pogrążyła się w kryzysie.

W czwartek Żuraw potajemnie oglądał kontrolny mecz Miedziowych z Wartą Poznań (0:1). Co ciekawe, 48-latek reprezentował pomarańczowe barwy w latach (1998 – 2001) i teraz ma okazję napisać nowy rozdział na kartach trenerskiej historii.

Klub zapowiedział konferencję prasową na piątek, gdzie być może przedstawi już nowego trenera oraz zdradzi kilka szczegółów odnośnie wizji na dalszą rozwój Zagłębia.

Przeczytaj również: Kamil Glik krok od transferu

Komentarze