Kibice Borussii Dortmund
Kibice Borussii Dortmund fot. ASInfo

Thorgan Hazard: Chcę zagrać z Edenem w Lidze Mistrzów

Okno transferowe co prawda nie zostało jeszcze otwarte, ale już wiadomo, że w nowym sezonie barwy Borussii Dortmund reprezentować będzie Thorgan Hazard. Belgijski zawodnik w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi ujawnił, że jego brat nie przeszkadzał mu w podjęciu decyzji o transferze.

Czytaj dalej…

– Mój brat nie wtrącał się w moje sprawy. To moja kariera, to moja decyzja – mówił Thorgan Hazard w rozmowie ze Sport Bildem.

– Gdy wszystko było już jasne, Eden złożył mi gratulacje i życzył mi powodzenia. Mam nadzieję, że będę miał okazję zagrać z moim bratem w Lidze Mistrzów – dodał Belg.

26-latek zakomunikował też, że w szeregach dortmundzkiej ekipy chce walczyć na najważniejsze trofea.  – Wierzę mocno w to, że w najbliższej kampanii wraz z Borussią uda się wygrać mistrzostwo Niemiec lub Puchar Niemiec. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby tak się stało – zapowiedział zawodnik.

– Nie można jednak zapominać, że Borussia już w ostatnim sezonie była bardzo silna, będąc blisko wywalczenia mistrzostwa kraju. Zabrakło odrobiny szczęścia – skwitował Hazard.

Przypomnijmy, że reprezentant Belgii związał się z ekipą z Dortmundu kontraktem do 2024 roku.

Komentarze