Marco Reus
Marco Reus fot. Paweł Kot

Szef BVB spokojny o przyszłość Reusa

Dyrektor generalny Borussii Dortmund Hans-Joachim Watzke jest absolutnie przekonany, że Marco Reus pozostanie w klubie do końca swojej kariery. 29-latek nie tak dawno przedłużył swój kontrakt z klubem do 2023 roku, a sternik dortmundzkiej ekipy jest pewny, że kapitan drużyny zostanie w niej aż do zakończenia kariery.

Czytaj dalej…

– To nie jest ani życzenie, ani marzenie, ale coś, co musi się wydarzyć – powiedział Watzke w rozmowie z Eurosportem, odnosząc się do szans Reusa na pozostanie w klubie do końca kariery.

– Jest kapitanem swojej drużyny. Borussia jest dla niego czymś więcej niż pracodawcą. Jest chłopcem z Dortmundu i można powiedzieć, że to jego klub – dodał dyrektor generalny BVB.

– Oczywiste jest też to, że możemy Reusa zatrzymać w klubie po zakończeniu jego kariery, jeśli tylko będzie tego chciał – powiedział Watzke.

29-latek jest wychowankiem Borussii, który jednak rozstał się z nią na kilka lat, wracając w 2012 roku. W tym sezonie Reus zaliczył w szeregach dortmundzkiej drużyny rozegrał łącznie 31 spotkań, notując 19 trafień.

Komentarze