Sport1: Lewandowski planuje podjęcie radykalnych kroków

Robert Lewandowski
Pressfocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski planuje podjęcie radykalnych kroków, aby wymusić na władzach Bayernu transfer do FC Barcelony. Napastnik udzielił ostatnio obszernego wywiadu, w którym opowiedział o swojej aktualnej sytuacji. 33-latek zdaniem portalu Sport1 planuje nie stawić się na przedsezonowym zgrupowaniu mistrzów Niemiec.

  • Robert Lewandowski naciska na transfer do FC Barcelony
  • Zgody na odejście napastnika wciąż nie wyraża Bayern Monachium
  • 33-latek rozważa niestawienie się na najbliższym zgrupowaniu Bawarczyków

Cierpliwość Lewandowskiego się wyczerpała

Robert Lewandowski nie gryzie się już w język odnośnie swojej sytuacji w Bayernie Monachium. Polak wyraził już publicznie chęć opuszczenia zespołu mistrza Niemiec, a w ostatniej rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim przyznał, że “coś w nim w środku zgasło” i potrzebuje zmiany otoczenia. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Na to zgody wciąż nie wyrażają władze klubu, które próbują zatrzymać go w klubie.

Największą nadzieję na pozyskanie Polaka ma FC Barcelona. Zarząd Katalończyków przedstawił już Bayernowi ofertę transferową, która została odrzucona. Dyrektor sportowy Bawarczyków – Oliver Kahn publicznie zakomunikował, że Robert Lewandowski na pewno wypełni do końca kontrakt wiążący go z Bayernem do końca czerwca 2023 roku. 

Lewandowski czuje się w obecnej sytuacji bezradny i planuje już podjęcie radykalnych kroków. Takim, zdaniem niemieckiego portalu Sport1 byłoby niestawienie się na przedsezonowe zgrupowanie drużyny. Byłby to bardzo jasny sygnał, iż Polak nie zamierza spędzić w Monachium ani jednego dnia dłużej.

Czytaj dalej: Guardiola skomentował transfer Lewandowskiego

Komentarze