Lewandowski wprost o relacji z Bayernem: nie da się tego przeskoczyć

Robert Lewandowski
Pressfocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski i Bayern to już niemal zamknięta historia. Tak wynika ze słów Polaka, który opowiedział o swoich relacjach z aktualnym klubem.

  • Robert Lewandowski nie gryzł się w język mówiąc o swojej relacji z Bayernem
  • Polak przyznał, że nie da się już tego naprawić
  • Zdradził też dlaczego chce transferu

Szczere wyzwanie o trudnym temacie

Niemal każdego dnia pojawiają się informacje o negocjacjach na linii Bayern Barcelona. Klub te rozmawiają ze sobą, ponieważ Robert Lewandowski pragnie zamienić Bundesligę na La Ligę. Z wypowiedzi polskiego napastnika można wywnioskować, że jest on zraniony tym, jak został potraktowany przez mistrza Niemiec.

Jeśli jesteś w klubie tyle lat, zawsze byłeś w gotowości, byłeś dostępny, pomimo kontuzji i bólu dawałeś z siebie wszystko, to myślę, że najlepiej będzie znaleźć dobre rozwiązanie dla obu stron. A nie szukać jednostronnej decyzji. To nie ma sensu. Nie po takim czasie – powiedział Lewandowski.

Rozumiem jakbym grał tutaj 2-4 lata, ale po takiej drodze pełnej sukcesów i z mojej strony gotowości i wsparcia, to tutaj ta lojalność i szacunek są chyba ważniejsze niż ten biznes – dodał napastnik Bayernu.

Odchodzę, bo chcę więcej emocji w życiu. Do końca nie chciano mnie wysłuchać. Coś we mnie w środku zgasło. I nie da się tego przeskoczyć. Nawet jeśli chcesz być profesjonalny, to nie nadrobisz tego – wyjaśnił kapitan reprezentacji Polski.

Czytaj także: Transfer Roberta Lewandowskiego. Czy to się wydarzy? Przedstawiamy “za” i “przeciw”

Komentarze