Renato Sanches
Renato Sanches fot. Grzegorz Wajda

Renato Sanches rozczarowany pobytem w Bayernie

Renato Sanches kolejny raz w jednym ze swoich wywiadów dał do zrozumienia, że nie jest zadowolony ze swojego pobytu w Bayernie Monachium. Portugalczyk nie ukrywa, że oczekuje więc okazji do gry w szeregach teamu z Bawarii.

Czytaj dalej…

– Pożegnałem się z Niko Kovacem w środę. Czy to było tylko na letnią przerwę, czy na dobre, nie wiem teraz – powiedział 21-latek w rozmowie z niemieckim Bildem.

– Na dzisiaj naprawdę nie wiem, jaka czeka mnie przyszłość. Nie wiem, czy ma sens, aby jeszcze raz przekonywać do siebie ludzi w Bayernie. Grałem w zakończonej kampanii mało i jestem z tego powodu rozczarowany – dodał zawodnik.

– Czasami zadawałem sobie pytanie, co jest tego przyczyną? Inni młodzi piłkarze jak Joshua Kimmich, Serge Gnabry, czy Kingsley Coman grają, a ja nie. Pokazałem nie raz, że jestem dobrym zawodnikiem. W każdym razie otrzymuje najmniej okazji do gry z pośród młodych piłkarzy – kontynuował Renato Sanches.

Portugalczyk w sezonie 2017/2018 był wypożyczony do Swansea City, ale podkreślił, że nie jest zainteresowany kolejną zmianą klubu na takich zasadach.

– Nie chcę być znów wypożyczony. Jeśli będę miał zmienić klubu, to na zasadzie transferu definitywnego – skwitował.

Przypomnijmy, że Renato Sanches trafił do klubu z Bawarii w 2016 roku za 35 milionó euro z SL Benfiki. Obecna umowa zawodnika z monachijską ekipa obwiązuje do 2021 roku.

Komentarze