Ikona Bayernu Monachium rozważa odejście. Ostra reakcja ze strony prezesa

Thomas Mueller według doniesień niemieckich mediów rozważa odejście z Bayernu Monachium. Na te doniesienia stanowczo zareagował Oliver Kahn. Szef Bawarczyków odradza weteranowi odejście.

Thomas Mueller
Pressfocus Na zdjęciu: Thomas Mueller
  • Pod wodzą Thomasa Tuchela Thomas Mueller rzadko grywa w wyjściowym składzie Bayernu Monachium
  • Sytuacja niepokoi doświadczonego napastnika, który rozważa odejście
  • Utraty weterana nie wyobraża sobie Oliver Kahn

Oliver Kahn nie chce odejścia Thomasa Muellera

Przybycie Thomasa Tuchela do Bayernu Monachium znacznie osłabiło pozycję Thomasa Muellera. Niemiec w siedmiu ostatnich meczach tylko dwukrotnie wybiegł na murawę w wyjściowym składzie. Coraz mniejsza liczba minut miała wpłynąć na rozważania napastnika na temat odejścia z klubu. 

Redakcja SportBild przekazała, że sytuacja niepokoi 33-latka, który nie przywykł do przesiadywania na ławce rezerwowych. Mueller ich zdaniem rozważa przenosiny do innego klubu z Bundesligi. 

Na te doniesienia błyskawicznie zareagował Oliver Kahn. Szef Die Roten nie wyobraża sobie scenariusza, wedle którego Mueller miałby po sezonie opuścić ekipę Bawarczyków

– To się nie wydarzy. Wybiłbym mu z głowy taki pomysł – zdecydowanie stwierdził szef Bayernu. Thomas jest sprawny, nigdy nie jest kontuzjowany i ma niesamowicie silną osobowość. Jest bardzo ważny dla całego klubu. Jestem przekonany, że Thomas zagra dla Bayernu jeszcze w wielu meczach – stwierdził działacz. 

Umowa Thomasa Muellera z Bayernem Monachium ważna jest jeszcze do końca czerwca 2024 roku. Klub chciałby, żeby napastnik ją wypełnił.  

Czytaj też: Real już planuje gwiazdorski transfer na przyszły rok

Komentarze