Dlaczego Tuchel objął Bayern? “Był u mnie po 20 minutach”

Hasan Salihamidzić pojawił się w programie Doppelpass. Dyrektor sportowy Bayernu Monachium mówił między innymi o kulisach zwolnienia Juliana Nagelsmanna. Bośniak wypowiedział się także na temat zatrudnienia Thomasa Tuchela.

Thomas Tuchel
PressFocus Na zdjęciu: Thomas Tuchel
  • Bayern Monachium rozstał się z Julianem Nagelsmannem
  • Nowym trenerem Die Roten został Thomas Tuchel
  • Hasan Salihamidzić mówił o szczegółach zatrudnienia byłego opiekuna BVB

Bayern. Salihamidzić: W piłce nożnej wszystko może się zdarzyć, ale on osiągnie sukces

Dyrektor sportowy Bayernu Monachium w programie Doppelpass mówił przede wszystkim o rozstaniu z Julianem Nagelsmannem. Salihamidzić oczywiście nie pominął tematu nowego szkoleniowca, Thomasa Tuchela. Co o wyborze byłego trenera Borussii Dortmund powiedział Bośniak?

– W piłce nożnej wszystko może się zdarzyć, ale jesteśmy przekonani, że Tuchel osiągnie sukces. Wierzymy, że możemy wygrywać i przełamać negatywną tendencję. Wtedy przyjdą wyniki. Tuchel zdobył krajowe i międzynarodowe doświadczenie. Znam go, w przeszłości rozmawialiśmy o piłce nożnej. Jesteśmy nim bardzo podekscytowani, czekamy na niego, w poniedziałek zaczniemy pracę.

– Jest Niemcem, mieszka w Monachium. Zadzwoniłem do niego i był u mnie po dwudziestu minutach. Mamy cele, które chcemy osiągnąć. Przede wszystkim chcemy zobaczyć, że gramy lepszy futbol. Chcemy wprowadzić trend, dobrze się prezentować. I oczywiście chcemy zdobywać tytuły.

Zobacz także:

Komentarze