Bayern planuje przedłużyć umowę z gwiazdorem. Trwają rozmowy

Bayern Monachium prowadzi rozmowy z Jamalem Musialą w sprawie przedłużenia kontraktu. Obecna umowa 20-latka z klubem obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku, ale władze mistrzów Niemiec chcą na dłużej związać się ze swoim gwiazdorem - informuje Christian Falk.

Jamal Musiala
IMAGO / Laci Perenyi Na zdjęciu: Jamal Musiala
  • Bayern Monachium prowadzi rozmowy z Jamalem Musialą
  • Tematem negocjacji jest nowa umowa dla niemieckiego pomocnika
  • Obecnie 20-latek jest związany z klubem do 30 czerwca 2026 roku

Bayern Monachium prowadzi rozmowy z Jamalem Musialą

Christian Falk informuje, że Bayern Monachium szykuje nową umową dla swojego gwiazdora. Chodzi o Jamala Musialę, którego obecny kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku. Jednak szefostwo mistrzów Niemiec planuje związać się na dłużej z utalentowanym pomocnikiem. Niemiecki dziennikarz nie podał więcej informacji w tej sprawie.

Ostatnie tygodnie nie są specjalnie udane dla Jamala Musiali. Reprezentant Niemiec doznał kilka tygodni wcześniej urazu mięśniowego, który wykluczył go z gry w lidze. 20-latek zażegnał kłopoty zdrowotne, ale tylko na chwilę. Na zgrupowaniu kadry doznał kontuzji pleców i wrócił już do Monachium.

Jedyną dobrą wiadomością dla Jamala Musiali w ostatnich dniach jest fakt, że został nominowany do nagrody Kopa Trophy. Trofeum jest przyznawane dla najlepszego młodego piłkarza na świecie, a Niemiec jest jednym z głównych kandydatów do sięgnięcia po tą prestiżową nagrodę.

Sprawdź także: Ambitny plan Barcelony. W przyszłym roku chcą dokonać hitowego transferu

Komentarze