REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminPZBuk kod bonusowy 2020: GOALBET

PZBuk to jeden z bukmacherów, którzy stosunkowo niedawno rozpoczęli swoją działalność. W naszym artykule przedstawiamy Ci aktualną ofertę powitalną oraz najnowszy dla bukmachera PZBuk Kod Bonusowy. W związku z tym warto także, żebyś był na bieżąco z jego ofertą. Nowe podmioty w branży mają to do siebie, że bardzo dynamicznie zmieniają swoje propozycje dla graczy. U nas, w przypadku bukmachera PZBuk kod promocyjny jest aktywny przez cały 2020 rok.


Odbierz bonus
Jak działa kod bonusowy PZBuk?


Bukmacher PZBuk choć na rynku jest od niedawna, to nie zapomniał o promocjach dla nowych graczy. W zakładach bukmacherskich PZBuk kod promocyjny, zwany też bonusowym (obie nazwy są poprawne) służy do otrzymania ekskluzywnej oferty powitalnej. Aktualny kod bonusowy to: GOALBET.

Promocja na start skierowana jest dla każdego, nowo zarejestrowanego gracza - również dla Ciebie. Wykorzystując jednak w PZBuk kod promocyjny 2020 otrzymasz dodatkowy bonus od bukmachera. Oprócz standardowej oferty, PZBuk może obdaruje Cię 20 000 punktami lojalnościowymi, za które kupisz kolejne bonusy. Nie jest także tajemnicą, że gracze, którzy zarejestrują konto przy użyciu kodu bonusowego, mają zdecydowanie większą szansę na otrzymanie ekskluzywnych ofert.

Pamiętaj, z kodem bonusowym PZBuk: GOALBET otrzymasz nie tylko darmowy zakład 50 złotych, ale także 20 000 punktów lojalnościowych i szanse na następne bonusy!

Jaki działa kod promocyjny PZBuk?


W przypadku bukmachera PZBuk kod bonusowy obowiązuje przez cały 2020 rok. Opisaliśmy także jego działanie. Czas przedstawić, w którym miejscu możesz go użyć.

PZBuk kod bonusowy
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


W zakładach bukmacherskich PZBuk kod promocyjny 2020 wpisać możesz tylko w jednym miejscu. To formularz rejestracyjny, który posłuży Ci także do utworzenia konta gracza. Znajdziesz go w górnym, prawym narożniku strony internetowej. Po kliknięciu w zielony przycisk “Zarejestruj się”, zostaniesz przekierowany właśnie na stronę z formularzem rejestracyjnym.

Na początku ujrzysz tam cztery okienka: nazwa użytkownika (login), e-mail, numer telefonu komórkowego oraz hasło. Po ich uzupełnieniu i zaakceptowaniu zgód, będziesz mógł przejść do drugiego kroku formularza. To właśnie tutaj znajdziesz okienko oznaczone jako: PZBuk kod bonusowy. Pamiętaj, że to jedyne miejsce, w którym możliwe jest jego użycie.

Jeżeli zakończysz rejestrację bez wykorzystania kodu - to niestety nie będziesz miał kolejnej szansy jego wpisania. Jeśli jednak przez przypadek przeszedłeś do kolejnego kroku formularza rejestracyjnego, a nie wpisałeś kodu promocyjnego, to nic straconego. W każdej chwili, możesz cofnąć się, dopóki całkowicie nie zakończyłeś procesu rejestracji.

Dedykowany bonus powitalny


Dzięki najnowszemu kodowi możesz liczyć na dedykowane promocje u bukmachera. Jedną z nich jest bonus powitalny. Bonus, który może otrzymać każdy nowy gracz to darmowy zakład 50 złotych. Ty, z kodem bonusowym: GOALBET możesz zgarnąć także 20 000 punktów lojalnościowych.

Na czym polega bonus powitalny w zakładach bukmacherskich PZBuk? Przeczytaj uważnie poniższe informacje, aby nie przemknęła Ci obok nosa oferta powitalna.

Po dokonaniu rejestracji, a także potwierdzeniu adresu e-mail (pamiętaj o prawidłowym utworzeniu konta w PZBuk. Kod bonusowy podajesz właśnie na tym etapie) będziesz uprawniony do otrzymania oferty powitalnej. Teraz musisz jedynie spełnić warunki promocji, aby dostać darmowy zakład 50 złotych.

Jedynym warunkiem, aby wziąć udział w promocji i zgarnąć freebet 50 złotych jest postawienie zakładu wielokrotnego - właśnie za kwotę minimum 50 złotych, po kursie nie mniejszym niż 2.0. Otrzymany freebet nie ma żadnych warunków obrotu! Jeżeli dostałeś 50 złotych, to robisz z nimi to, na co tylko masz ochotę - stawiasz na ulubione rozgrywki, ryzykujesz mniej lub więcej. Wygraną z darmowego zakładu możesz od razu wypłacić!

I wreszcie dochodzimy do tego, co interesuje najbardziej - czyli dodatkowe bonusy, w ramach oferty powitalnej VIP. Jest to 20 000 punktów lojalnościowych, które wymienisz na bonusy w sklepie PZBuk. Otrzymasz je jedynie, jeżeli podczas rejestracji podasz kod bonusowy: GOALBET. To krok numer jeden. Krok numer dwa - to właśnie postawienie zakładu wielokrotnego: min. stawka 50 złotych, min. kurs 2.0.

Inne bonusy w PZBuk


W zakładach bukmacherskich PZBuk kod bonusowy pozwoli Ci nie tylko na otrzymanie oferty powitalnej, ale także innych bonusów. Oferta promocyjna bukmachera zmienia się bardzo dynamicznie, zatem warto byś zapoznał się z aktualnie obowiązującą, którą opisujemy poniżej.

Aktualnie w PZBuk dostępne są trzy ciekawe promocje: Zakłady Kardio, Kombodoładowanie oraz Komborakieta.

PZBuk kod bonusowy
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Zakłady kardio


Gracze coraz częściej stawiają zakłady za pośrednictwem wszelkich urządzeń mobilnych. W tym miejscu warto wspomnieć, że także tą drogą możesz wykorzystać u bukmachera PZBuk kod bonusowy, który przedstawiliśmy na wstępie artykułu. Dla graczy, korzystających z urządzeń mobilnych, bukmacher przygotował Zakłady Kardio. Jest to po prostu urozmaicenie zakładów na żywo. Wszystkie zdarzenia z tej oferty oznaczone są ikoną kardiogramu. Po jej kliknięciu możesz obstawić chociażby, kiedy padnie następny gol, a do wyboru masz różne przedziały czasowe (30 sekund, 1 minuta, 5 minut itp.)

Kombodoładowanie


Jeżeli lubisz obstawiać zakłady wielokrotne, zwane też AKO, to PZBuk również ma coś dla Ciebie w swojej ofercie promocyjnej. Konkretnie chodzi o Kombodoładowanie. Już sama nazwa promocji kojarzy się z zakładami wielokrotnymi, ale co oznacza drugi, tajemniczy człon - doładowanie? Otóż PZBuk powiększa wygrane dla kuponów AKO, zawierających zdarzenia z wybranych lig piłkarskich i eSportu. Dla przykładu za kupon z 2 zdarzeniami otrzymasz powiększenie ewentualnej wygranej o 1%. Przy 5 zdarzeniach będzie to już bonus w wysokości 4%. Od 7 do 10 zdarzeń premiowane jest powiększeniem wygranej o 10%, a taśmy (w tym przypadku kupony zawierające 11+ zdarzeń) gwarantują dodatkowy bonus w wysokości 15%.

Komborakieta


Tenis ziemny to według statystyk druga po piłce nożnej, najchętniej grana u bukmacherów dyscyplina w Polsce. Komborakieta to oferta, którą PZBuk zaprezentował właśnie dla fanów tego sportu. Promocja działa w ten sam sposób, co opisane wyżej Kombodoładowanie. Zasadnicza różnica polega na tym, o ile bukmacher zwiększa wygrane - w przypadku promocji dla tenisa ziemnego są to zdecydowanie wyższe bonusy. Za dwa zdarzenia z tenisa na jednym kuponie zgarniesz 2% bonusu. W przypadku pięciu to już 10%, a taśmy (11+) premiowane są podwyższeniem ewentualnej wygranej aż o 30%.

Na stronach bukmachera PZBuk możesz znaleźć również program lojalnościowy. To coraz chętniej stosowany bonus w przypadku legalnych bukmacherów. W jego ramach możesz zbierać punkty, które później wymienisz w Sklepie Gracza na darmowe zakłady, bonusy czy też inne niespodzianki.

Jak łatwo zauważyć oferta powitalna to nie wszystko, co możesz otrzymać. Pamiętaj, w PZBuk kod bonusowy wpisz podczas procesu rejestracji. Nie pozwól, by ominęła Cię ekskluzywna oferta od polskiego, legalnego bukmachera.


Graj w PZBuk