PZBuk zakład bez ryzyka – kwiecień 2024

Bonus cashback PZBuk był częścią oferty powitalnej tego bukmachera. Było to ubezpieczenie stawki do pierwszej porażki, a nie tylko na pierwszy zakład. Obecnie zakład bez ryzyka w PZBuk nie znajduje się w pakiecie startowym, a w poniższym tekście znajdziesz inne promocje i bonusy oferowane przez tego operatora.

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin

PZBuk

Aż do 250 zł

Bonus freebet na start 250 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Spis treści:

PZBuk zakład bez ryzyka – już go nie ma, a co dawał?

Zakład bez ryzyka w PZBuk był ofertą dla nowych graczy, którzy rejestrowali się z kodem promocyjnym PZBuk GOALBET. Dziś cashback nie jest już bonusem powitalnym, a sam bukmacher postanowił zmodyfikować swoją ofertę startową.

Swego czasu cashback PZBuk był na tle pozostałych zakładów bez ryzyka oryginalną promocją. Na rynku bukmacherskim z reguły jest tak, że bonus powitalny bez ryzyka obowiązuje na pierwszy kupon. To sprawia, że zwrot stawki zostanie wypłacony lub nie, bo wszystko determinuje zagrany zakład. Kiedy wygra – to cashback nie ma zastosowania, bo użytkownik odbiera wygraną kwotę z kuponu. Bonus przyznawany jest tylko wtedy, gdy użytkownik błędnie obstawi pierwszy zakład. W PZBuk wymyślili to sobie inaczej i promocja obowiązywała do momentu pierwszej przegranej.

Zakłady bez ryzyka same w sobie sprawiają, że nowi klienci chętnie po nie sięgają. Perspektywa odzyskania stawki po porażce pozwala typerom na nieco bardziej ryzykowną grę. Teraz można skorzystać z nowej oferty powitalnej w Polskich Zakładach Bukmacherskich, o czym dowiesz się poniżej. Bukmacher zaproponował nowy bonus także wsparcie na smartfony. Aplikacja mobilna PZBuk z pewnością zadowoli zwolenników urządzeń mobilnych.

pzbuk oferta powitalna

Już nie bonus cashback, a freebet do 250 PLN w PZBuk

Zakład bez ryzyka był główną promocja PZBuk dla nowych klientów przez pewien czas. Teraz jednak bukmacher postawił na freebet o wartości 250 PLN i każdy nowy gracz może skorzystać z tej oferty. Wystarczy przejść proces rejestracji w PZBuk, wpłacić depozyt w wysokości przynajmniej 250 zł i można się cieszyć darmowym zakładem. Co ciekawe, można skorzystać z niższych freebetów, zależnych od kwoty depozytu.

Bonus cashback nie jest póki co dostępny, dlatego lepiej skupić się na nowej promocji freebet od PZBuk. Umożliwia on odebranie dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie. Poniżej dokładnie pokazujemy, jak skorzystać z tej oferty. Od lat bonusy PZBuk kojarzą nam się z prostym regulaminem i darmowy zakład pod tym kątem nas nie zawodzi. Promocja nie jest skomplikowana, co już stanowi spory atut.

PZBuk w nowym bonusie oferuje maksymalny freebet do 250 złotych, ale gracz może się zdecydować również na inny wariant z niższą kwotą darmowego zakładu. W klasyfikacji tego rodzaju bonusów, kwota ta stawia tego bukmachera na wysokim miejscu pośród pozostałych operatorów w Polsce.

PZBuk

73/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 17 kwietnia 2024
  • Mega kurs, BetBuilder i inne funkcje na pokładzie
  • Akcja Mistrz Typowania

Darmowy zakład PZBuk dla polskiego typera

Odbierz od PZBuk freebet 250 zł jako nowy gracz i obstawiaj promocyjny kupon od razu! Sprawdź ofertę jednego z bardziej nietuzinkowych bukmacherów w Polsce!

Jak odebrać bonus od PZBuk?

Zakład bez ryzyka w PZBuk nie jest już dostępny, ale to nie znaczy, że bukmacher nie oferuje bonusu na start. Został on zmodyfikowany i jest skierowany dla nowych użytkowników, którzy nie zarejestrowali jeszcze konta u tego operatora. Jesteś w gronie tych użytkowników? W takim razie bez obaw możesz przejść do rejestracji na pzbuk.pl, żeby finalnie odebrać bonus freebet 250 PLN.

Zaczynając rejestrację w PZBuk nie trzeba podawać kodu bonusowego, a wystarczy przejść do serwisu przy pomocy jednego z naszych linków. Nowe konto u tego bukmachera otworzysz bez dowodu osobistego, a przy rejestracji bądź gotowy na wpisanie takich danych jak: imię, nazwisko, e-mail czy PESEL. Bonus PZBuk działa na koncie tymczasowym, więc do jego odbioru nie musisz weryfikować danych osobowych. Wystarczy zweryfikować numer telefonu przy rejestracji. Co innego jest z wypłatą – w tym przypadku przelew na konto bankowe będzie możliwy po rejestracji konta stałego (weryfikacji dokumentu tożsamości).

Nowy użytkownik, który może zalogować się na konto online PZBuk uzyskuje pozwolenie na odbiór freebetu. Żeby jednak to zrobić, należy dokonać 1. wpłaty i postawić zakład. Pierwszy depozyt wykonasz poprzez dotpay, BLIK, VISA, Mastercard oraz Paysafecard. Tutaj należy wspomnieć, że wysokość bonusu zależy od wysokości depozytu. Aby odebrać maksymalny dostępny freebet, najlepiej wpłacić 250 PLN.

Kiedy konto będzie zarejestrowane i doładowane nie pozostaje nic innego, jak postawić zakład za wpłacone środki. PZBuk wymaga, aby kupon składał się z co najmniej 3 zdarzeń, a jego kurs całkowity wynosił minimum 3.00. Co ważne, niezależnie od tego czy wygrasz czy przegrasz, bonus na start i tak do Ciebie trafi i maksymalnie będzie to darmowy zakład o wartości 250 złotych.

Informacje o dostępnym bonusie (po rozliczeniu zakładu) otrzymasz w formie komunikatu na ekranie głównym. Aby bonus był dopisany do twojego konta należy go zaakceptować. Gdy już to zrobisz, otrzymasz dodatkowe środki w formie freebetu, które możesz wykorzystać na kupony z co najmniej 2 zdarzeniami i kursem minimalnym 2.00.

Odwiedź Poradnik Typera i przeczytaj więcej o obstawianiu. Dowiesz się tam między innymi:

Co można typować w PZBuk?

Zakłady bukmacherskie PZBuk dotyczą wielu dziedzin, bo nie tylko sportu. Dyscyplin jednak jest bardzo wiele i gracze na pewno nie zdecydują się obstawić ich wszystkich. Nowi użytkownicy początkowo mogą interesować się też sportami wirtualnymi i grami karcianymi w Gry TV. Ponadto w skład oferty tego bukmachera wchodzą nietypowe zdarzenia związane z rozrywką, polityką i szeroko pojętym show biznesem. Oczywiście jak na nowoczesnego operatora przystało, PZBuk zadbał również o sekcję zakładów na e-sport.

PZBuk zakład bez ryzyka FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy jest zakład bez ryzyka w PZBuk?

W PZBuk zakład bez ryzyka był poprzednio bonusem powitalnym, ale po aktualizacji oferty nie znajduje się już w ofercie bukmachera.

Ile wynosi nowy bonus PZBuk?

U bukmachera PZBuk bonus wynosi 250 PLN i jest do odebrania w formie darmowego zakładu.

Czy promocja bez ryzyka w PZBuk będzie jeszcze dostępna?

Tego nie wiadomo, bo być może PZBuk zdecyduje się powrócić kiedyś do oferty cashback. Na ten moment ta promocja nie jest jednak aktywna.