PZBUK zakład bez ryzyka – styczeń 2023

Bonus cashback PZBUK ma coś, czego nie mają inni bukmacherzy na rynku. To ubezpieczenie stawki do pierwszej porażki, a nie tylko na pierwszy zakład. Detal ten zmienia wiele w postrzeganiu zakładu bez ryzyka od PZBUK, który wyrasta na bardzo atrakcyjny bonus powitalny. Trafiony kupon w PZBUK nie zwalnia cię z promocji, bo jeśli kolejny zakład przegrasz, to przysługujący ci zwrot zostanie wypłacony. Możesz próbować do skutku, czyli pierwszej przegranej, a wtedy uzyskasz zwrot stawki do 1000 PLN!

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin

PZBuk

Aż do 1050 zł

Cashback do 1000zł i darmowy zakład 50zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Spis treści:

PZBUK zakład bez ryzyka z kodem GOALBET

Zakład bez ryzyka PZBUK to oferta dla nowych graczy z kodem promocyjnym PZBuk GOALBET. Więcej o rejestracji i odbiorze bonusu piszemy w dalszej części artykułu, ale na początku zaznaczamy, że cashback można uzyskać po skorzystanie z naszej oferty.

Nie bez przyczyny piszemy, że cashback PZBUK jest na tle pozostałych zakładów bez ryzyka oryginalną promocją. Na rynku bukmacherskim z reguły jest tak, że bonus powitalny bez ryzyka obowiązuje na pierwszy kupon. To sprawia, że zwrot stawki zostanie wypłacony lub nie, bo wszystko determinuje zagrany zakład. Kiedy wygra – to cashback nie ma zastosowania, bo użytkownik odbiera wygraną kwotę z kuponu. Bonus przyznawany jest tylko wtedy, gdy użytkownik błędnie obstawi pierwszy zakład. W PZBUK wymyślili to sobie inaczej, a to wszystko działa w interesie użytkowników!

Zakłady bez ryzyka same w sobie sprawiają, że nowi klienci chętnie po nie sięgają. Perspektywa odzyskania stawki po porażce pozwala typerom na grę nieco bardziej ryzykownych typów. Z tego rodzaju oferty możesz skorzystać w Polskich Zakładach Bukmacherskich, czyli PZBUK. Bukmacher oferuje także wsparcie na smartfony. Aplikacja mobilna PZBuk z pewnością zadowoli zwolenników urządzeń mobilnych.

Bonus cashback do 1000 PLN w PZBUK

Zakład bez ryzyka do 1000 PLN to główna promocja PZBUK dla nowych klientów. Okazja na skorzystanie z tej promocji działa pod warunkiem użycia specjalnego kodu bonusowego. Wcześniej zaznaczyliśmy to, że warto zarejestrować się z kodem GOALBET, za który przyznawane są dodatkowe apanaże. Czy wiesz, że to nie tylko zakład bez ryzyka? Dzięki rejestracji z goal.pl od PZBUK otrzymasz również darmowy zakład 20 PLN.

Bonus cashback to jednak temat przewodni tego artykułu, w którym dokładnie pokazujemy, jak skorzystać z tej dobrej oferty. Bonusy PZBUK kojarzą nam się z prostym regulaminem i zakład bez ryzyka pod tym kątem nas nie zawodzi. Promocja nie jest skomplikowana, co już jest jej dużym atutem. Z resztą…to główna zaleta wszystkich zakładów bez ryzyka od bukmacherów online.

PZBUK w bonusie cashback oferuje maksymalny zwrot do 1000 złotych. W klasyfikacji zakładów bez ryzyka kwota ta stawia tego bukmachera na wysokim miejscu pośród pozostałych operatorów w Polsce.

PZBuk

85/100
  • Legalny bukmacher UK
  • Sprawdzone i zweryfikowane 27 stycznia 2023
  • Międzynardowy właściciel
  • Nowy bukmacher na rynku

Szwedzka jakość w Polsce

Bukmacher PZBuk należy do międzynarodowej grupy Cherry. Jest to bardzo duża firma obecna na wielu europejskich rynkach. Mamy nadzieję, że PZBuk przeniesie światową jakość także do Polski.

Jak odebrać zakład bez ryzyka?

Zakładem bez ryzyka mogą operować tylko nowi klienci PZBUK. To produkt promocyjny skierowany dla nowych użytkowników, którzy nie zarejestrowali jeszcze konta w zakładach online tego bukmachera. Jesteś w gronie tych użytkowników? W takim razie bez obaw możesz przejść do rejestracji na pzbuk.pl, żeby finalnie odebrać bonus bez ryzyka do 1000 PLN.

Zaczynając rejestrację w PZBUK należy zaopatrzyć się w kod bonusowy, który znajdziesz w naszym serwisie. Nowe konto u tego bukmachera otworzysz bez dowodu osobistego, a przy rejestracji bądź gotowy na wpisanie takich danych jak: imię, nazwisko, e-mail czy PESEL. Bonus cashback PZBUK działa na koncie tymczasowym, więc do jego odbioru, nie musisz weryfikować danych osobowych. Wystarczy zweryfikować numer telefonu przy rejestracji. Co innego jest z wypłatą – w tym przypadku przelew na konto bankowe będzie możliwy po rejestracji konta stałego (weryfikacji dokumentu tożsamości).

Nowy użytkownik, który może zalogować się na konto online PZBUK uzyskuje pozwolenie na zakład bez ryzyka. Jego saldo depozytowe będzie jednak wyzerowane, więc należy zaopatrzyć się w środki, żeby postawić zakład bez ryzyka. Pierwszy depozyt wykonasz poprzez dotpay, BLIK, VISA, Mastercard oraz Paysafecard.

Kiedy konto będzie zarejestrowane i doładowane nie pozostaje nic innego, jak odbiór bonusu bez ryzyka. W tym momencie możesz przygotować pierwszy zakład wybierając sporty w PZBUK. Na kuponie powinno znajdować się przynajmniej dwa typy, bo w regulaminie bukmacher zaznaczył, że zwrot podlega tylko w zakładach wielokrotnych. Przeglądając typy wybieraj tylko te z kursami minimalnymi 1.40. W momencie, w którym będziesz przekonany, co do wyboru zakładu – zrealizuj go w PZBUK. Pamiętaj, że jeśli nie trafisz – uzyskasz cashback, a więc zwrot stawki.

Informacje o potencjalnym bonusie (po rozliczeniu zakładu) otrzymasz w formie komunikatu na ekranie głównym. Aby bonus był dopisany do twojego konta należy go zaakceptować. Jeśli przez pomyłkę tego nie zrobisz, stracisz szansę na wypłatę zwrotu stawki.

Odwiedź Poradnik Typera i przeczytaj więcej o obstawianiu. Dowiesz się tam między innymi:

Cashback PZBUK – warunki i zasady

Oczywiście nie jest powiedziane, że jeśli wytypujesz pierwszy zakład w PZBUK, to od razu go przegrasz. A jeśli tak się nie stanie, to masz dwa powody do radości – wygrany kupon i kolejną okazję na cashback. Zakład bez ryzyka od PZBUK obowiązuje aż do momentu, w którym nie trafisz kuponu obstawionego zgodnie z warunkami promocji. Jednym razem może to być pierwszy zakład, a drugim trzeci lub siódmy. Ważne jest, że zawsze ten pierwszy raz będzie wiązał się z wypłatą cashback.

Bonus PZBUK po zakładzie bez ryzyka pojawi się na twoim koncie jako freebet w PZBuk. To pieniądze przyznane przez bukmachera w ramach rekompensaty za przegrany kupon. Co z nimi robić dalej? To środki, które będą znajdować się na saldzie bonusowym, co oznacza, że nie można ich wypłacić np. na własne konto bankowe. Będziesz to mógł zrobić, ale wtedy, kiedy wykonasz obrót otrzymanym bonusem.

Freebet na twoim koncie będzie ważny przez 30 dni, a w tym czasie możesz go użyć raz ( w całości) na kupon wielokrotny z typami po kursach minimalnych 1.40. Bonus, za który będziesz chciał zagrać wybierzesz z listy stawek po przygotowaniu odpowiedniego zakładu. Czynność ta sprawi, że bonusowe środki zostaną obrócone, a jeśli przy ich użyciu uda ci się wygrać, to wszystkie pieniądze są twoje. Wtedy wylądują one na koncie głównym PZBUK.

PZBUK zakłady sportowe
PZBUK zakłady sportowe

Co można typować bez ryzyka w PZBUK?

Zakłady bukmacherskie PZBUK dotyczą wielu dziedzin, bo nie tylko sportu. Nowi użytkownicy początkowo mogą interesować się też sportami wirtualnymi i grami karcianymi w Gry TV. Wspominamy o tym nie bez przyczyny, ponieważ w zasadach zakładu bez ryzyka jest, że cashback obowiązuje tylko na zakłady sportowe. Granie pozostałych kuponów na produkty PZBUK nie będzie pozwalało odzyskać utraconej stawki. Jeśli liczysz na prawidłowy udział w promocji swoją uwagę skoncentruj na obstawianie sportu w zakładach przedmeczowych i “na żywo”.

PZBUK zakład bez ryzyka FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest zakład bez ryzyka w PZBUK?

W PZBUK zakład bez ryzyka wypłacany jest nowym klientom.

Ile wynosi zakład bez ryzyka?

U bukmachera PZBUK najwyższy zakład bez ryzyka może liczyć 1000 PLN.

Jaki kupon objęty jest promocją bez ryzyka w PZBUK?

To zakład wielokrotny z typami po kursach minimalnych 1.40.