Milenium rejestracja

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Chcesz się dowiedzieć, jak przebiega u bukmachera Milenium rejestracja? Tutaj zajmujemy się opisaniem całego procesu i formularza, który musisz wypełnić, żeby otworzyć konto. Sprawdzamy też, jak wygląda u tego buka weryfikacja i ile trwa, jak się zalogować do portalu i w jaki sposób będziesz mógł wpłacać i wypłacać kasę.

Milenium wstrzymuje przyjmowanie zakładów

W oczekiwaniu na powrót zakładów w Milenium, przeczytaj recenzję STS zakładów bukmacherskich, lub przejdź na stronę bukmachera:

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie MileniumAplikacja mobilna Milenium
Bonus powitalny MileniumMilenium freebet
Rejestracja w MileniumKod bonusowy Milenium
Wypłata w MileniumMilenium zakłady na żywo

Jak założyć konto w Milenium?

Na Milenium rejestracja nie powinna zająć Ci dużo czasu. Żeby rozpocząć grę u tego bukmachera, wystarczy tylko kilka chwil. Przy okazji, pamiętaj, że otwarcie konta wiąże się tutaj z szansą na otrzymanie bonusu powitalnego 100% od pierwszego depozytu do 1000 zł. Oto czynności, które musisz wykonać, żeby założyć konto u bukmachera Milenium:

  1. Wejdź na portal www.milenium.pl.
  2. Kliknij znajdujący się w prawym górnym rogu, obramowany na czerwono przycisk “Rejestracja”.
  3. Wpisz swój adres email i hasło.
  4. Zaznacz odpowiednie zgody, jeśli posiadasz kartę Liga Mistrzów, to uzupełnij jej dane, i kliknij “Utwórz konto”.

I tyle! Już po tych kilku kliknięciach i stuknięciach w klawisze będziesz mógł się zalogować na swoje konto Milenium. Oczywiście w celu rozpoczęcia obstawiania wciąż będziesz musiał wypełnić trochę rubryczek. Po zalogowaniu zobaczysz formularz, w którym będziesz musiał wpisać swoje dane osobowe. Pod spodem znajdują się zgody, które musisz koniecznie zaznaczyć, jeżeli chcesz dostać bonus na start: 100% do 1000 zł i ubezpieczenie zakładu na wysokość 10 zł.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Żeby wypłacić bonusową kasę, będziesz musiał dokonać czterokrotnego obrotu swoim depozytem. Minimalny kurs to 2.00 dla całego kuponu i 1.2 dla każdego ze znajdujących się na nim zdarzeń. Tych muszą być co najmniej trzy.

Dziennie będziesz mógł spełniać maksymalnie 10% warunku obrotowego, co oznacza, że zdobycie bonusu zajmie Ci minimalnie 10 dni i że będziesz musiał postawić co najmniej 10 kuponów. Na wypełnienie warunków i odebranie bonusowej kasy masz 60 dni. Jeżeli uda Ci się czterokrotny obrót, od razu dostaniesz 1000 zł gotowe do wypłaty lub dalszego obstawiania!

Pamiętaj, że później, po wypełnieniu formularza ze szczegółowymi danymi osobowymi, będziesz musiał jeszcze zweryfikować swoją tożsamość. W tym celu będziesz musiał przesłać zdjęcia lub skany dokumentu takiego jak dowód osobisty lub paszport. Taki wymóg jest powodowany przepisami polskiego prawa – jeśli interesuje Cię ten temat, poszukaj więcej informacji na temat ustawy hazardowej. Po prostu chcemy zaznaczyć, że to nie jest widzimisię tego konkretnego bukmachera! Każdy legalny polski dostawca zakładów online będzie musiał przepuścić swoich nowych użytkowników przez taki proces.

Milenium: ile trwa weryfikacja?

Każdy bukmacher stara się przeprowadzić weryfikację jak najszybciej i umożliwić graczom korzystanie z konta. Jeśli chcesz w tym pomóc, uważnie wypełnij wszystkie rubryki w formularzu. Pracownicy Milenium będą sprawdzać, czy dane pokrywają się między Twoją deklarację a Twoimi dokumentami.

Jeśli trafi Ci się jakaś literówka, możesz wyraźnie spowolnić cały proces, więc lepiej się przyłóż. Jeśli chodzi o sam czas trwania weryfikacji, to pracownicy obsługi klienta tego bukmachera deklarują, że zazwyczaj zajmuje to maksymalnie godzinę. Niektórzy klienci chwalą jednak, że ich konto było gotowe do gry nawet po minucie od wgrania dokumentów.

Logowanie w Milenium

Aby zalogować się u bukmachera Milenium, musisz po prostu wejść na jego stronę internetową i wybrać przycisk “Zaloguj” znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. Następnie wystarczy już tylko wpisać dane logowania i kliknąć w przycisk “Zaloguj się”. Możesz także zapamiętać dane logowania w przeglądarce, dzięki czemu każdorazowo będą już wpisane w okienka, a Ty będziesz tylko musiał je potwierdzić.

W razie problemów z logowaniem lub rejestracją zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta Milenium. Jest ona dostępna codziennie w godzinach 8-22. W dni świąteczne bukmacher udziela jedynie odpowiedzi mailowych, w pozostałe dni jest możliwy kontakt z konsultantem przez czat na żywo. Jak widzisz na Milenium logowanie nie powinno sprawić Ci żadnych szczególnych kłopotów.

Milenium metody płatności

Wpłacenie środków na konto bukmacherskie na Milenium będzie możliwe dopiero po weryfikacji konta. Taki komunikat pojawia się na stronie przy podjęciu próby wpłaty przed wypełnieniem szczegółowego formularza i przesłaniem skanów dokumentów.

Niestety u tego bukmachera nie ma praktycznie żadnego wyboru w kwestii sposobów, na jakie mógłbyś dokonać wpłaty lub wypłaty. Jeśli chodzi o doładowanie konta bukmacherskiego, można tego dokonać wyłącznie szybkim przelewem.

Plusy są takie, że transakcje powinny być procesowane natychmiastowo, w szczególności dla banków z listy dostępnej na stronie Milenium jest gwarantowana wpłata w ciągu maksymalnie 3 minut. Bukmacher nie pobiera też żadnych opłat ani prowizji. To są jednak już absolutne standardy na polskim rynku, więc nie uważamy, żeby było uczciwe mocne chwalenie Milenium za zapewnienie tych podstawowych udogodnień.

Na chwilę obecną standardem wśród topowych bukmacherów jest też umożliwianie użytkownikom korzystania z dużo większej liczby systemów płatności. Pojawiają się takie usługi jak Skrill, Neteller, Paysafecard i wiele innych. Dlatego mamy nadzieję, że Milenium również szybko pójdzie po rozum do głowy i rozszerzy swoją ofertę. Polscy gracze wiedzą, że po drugiej stronie trawnika czego dużo lepsza obsługa metod płatności i mogą się zniechęcić takim podejściem sprzed dekady.

Co do wypłat, ich stan jest u Milenium taki sam jak u wszystkich innych polskich bukmacherów. Tutaj nie możemy oczywiście skrytykować bezpośrednio tej marki, ponieważ ograniczenia w kwestii wypłacania środków użytkownikom wynikają z obowiązującego w naszym kraju prawa. Na Milenium kasę wypłacisz wyłącznie na konto bankowe – i to własne, niczyje inne. Musi ono być założone na te same dane co konto bukmacherskie.

Co sądzisz o ofercie Milenium? Jak widać rejestracja jest u tego bukmachera bardzo prosta, nawet łatwiejsza niż u konkurencji. Oczywiście ostatecznie musisz wypełnić wszystkie te same rubryczki czy u każdego innego polskiego buka. Jednak Milenium pozwala się zalogować na konto już po wpisaniu tylko emaila i hasła, co jest bardzo miłym gestem upraszczającym cały proces.

Niestety metody płatności również są u tego buka proste – za proste. W obecnej erze taka oferta metod wpłaty po prostu nie jest akceptowalna. Mamy nadzieję, że Milenium jak najszybciej wskoczy do XXI wieku i umożliwi graczom korzystanie z całego dobrobytu usług finansowych.