REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminNajlepsze kody bonusowe


Na pewno słyszałeś o bonusach powitalnych, ale czy wiesz, na czym polegają kody promocyjne? Bukmacher oferuje je po to, by jeszcze skuteczniej zachęcać potencjalnych użytkowników do rejestracji. Zapoznaj się z artykułem, żeby zrozumieć mechanizm kodów bonusowych i dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę podczas analizowania poszczególnych promocji. Dowiesz się tu sporo nie tylko o kodach, ale także o samych bonusach!

Czym są kody promocyjne?


Po co w ogóle powstały te kody? Zakłady bukmacherskie, jak już wiesz, możesz zacząć na wielu portalach z dodatkowymi środkami z tak zwanego bonusu powitalnego. Kod promocyjny to natomiast dodatkowy mechanizm, który pozwala jeszcze ten bonus powiększyć. Bonus do bonusu - kto bogatemu zabroni, co nie!?

Żeby wykorzystać kod promocyjny, trzeba go zazwyczaj wpisać w specjalne pole tekstowe w formularzu rejestracyjnym. Warto o tym pamiętać podczas zakładania konta. Niestety praktycznie u wszystkich bukmacherów rejestracja bez wpisania kodu promocyjnego uniemożliwia jego wykorzystanie na jakimkolwiek innym etapie.

Ze względu na obowiązujące w Polsce prawo oraz regulaminy bukmacherskie, każda osoba może mieć tylko jedno konto. Tożsamość trzeba weryfikować, więc raczej nie ma sposobu, by legalnie obejść to ograniczenie. Nie pomoże Ci też poproszenie o dowód mamy czy współlokatora, ponieważ zabronione jest również granie z kilku kont w ramach jednego gospodarstwa domowego. Dlatego rejestracja u danego buka to w pewnym sensie Twoja jedyna szansa - nie zapomnij więc o kodzie!

Sprawdź nasz ranking kodów promocyjnych poniżej. Możesz przejrzeć bukmacherów, ich bonusy i kody w skróconej formie. W dalszej części artykuły omawiamy najlepsze kody oraz tłumaczymy, na jakiej podstawie właśnie w ten sposób ułożyliśmy bukmacherów w rankingu.

#BukmacherBonus powitalnyKod bonusowyGraj
1STS kod promocyjny100% do 1200 zł + cashback do 30 zł + darmowy zakład 30 złGOALsprawdź
2Milenium kod bonusowy100% do 1500 zł + cashback do 1500 zł + darmowy zakład 150 zł + kredyty 20 złBETTERBONUSsprawdź
3Betclic kod bonusowyCashback do 550 złGOALPLsprawdź
4pzbuk kod bonusowyDarmowy zakład 50 zł + 20 000 punktów lojalnościowychGOALBETsprawdź
5fortuna kod promocyjny100% do 1000 zł + cashback do 125 złbrak kodusprawdź
6totolotek kod bonusowy100% do 1000 złbrak kodusprawdź
7lvbet kod promocyjnyMnożniki kursu do 1500 zł + freebet 20 złbrak kodusprawdź
8ETOTO kod bonusowy200% do 200 złbrak kodusprawdź
9forbet kod bonusowy100% do 1000 zł, 75% do 500 zł, 50% do 500 złbrak kodusprawdź


Co otrzymam z kodem bonusowym?


U każdego bukmachera wygląda to trochę inaczej. Rodzaj dodatku za kod promocyjny jest dostosowany do bonusu powitalnego. Czasami jest on po prostu powiększany - możesz dostać na przykład 1100 zł zamiast 1000 zł. U innych bukmacherów pojawiają się natomiast osobne dodatki, na przykład 1000 zł i oprócz tego jeszcze freebet 10 zł. Pod spodem dokładniej opisujemy dla Ciebie, co dostaniesz za nasz kod promocyjny u czterech wiodących polskich buków!

STS


STS kod promocyjny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Oto najlepszy kod promocyjny w naszym rankingu. Naszym zdaniem doskonale nadaje się nawet dla osób początkujących, więc opisujemy go szczegółowo, łącznie z warunkami obrotu. Jeśli chcesz się dowiedzieć na jego temat jeszcze więcej, możesz przeczytać całą recenzję bukmachera STS!

Od STS w pakiecie podstawowym możesz dostać 100% od pierwszej wpłaty do 1200 zł. Ale na tym nie koniec - oczywiście jeśli wykorzystasz nasz kod promocyjny GOAL! Dodatkowo dostaniesz od bukmachera 30 zł na obstawianie. I to bez depozytu! Dzięki temu możesz wypróbować STS jeszcze zanim wpłacisz jakiekolwiek środki.

Możesz dysponować tą kasą w dowolny sposób. Nie jest to klasyczny freebet, który musisz postawić naraz w całości. Jeśli wolisz, możesz postawić wiele mniejszych zakładów! Dla obu opisanych powyżej bonusów obowiązuje warunek trzykrotnego obrotu.

To jednak jeszcze nie wszystko. Za nasz kod promocyjny bukmacher obdaruje Cię jeszcze ubezpieczeniem do 30 zł na Twój pierwszy zakład o wartości minimum 20 zł. Dzięki temu zupełnie nie będziesz się musiał przejmować stopniem ryzyka swojego kuponu. Jeśli wygrasz, dostaniesz swoją kasę, a jeśli przegrasz, STS zwróci Ci stawkę. Żeby ją wypłacić, będziesz musiał obrócić nią tylko raz! Wszystkie opisane bonusy od STS mają minimalny kurs obrotu 1.91.

Warto zauważyć jeszcze, że STS wprowadził innowacyjną usługę kasynową Betgames. Pozwala ona obstawiać na rozgrywające się na żywo gry karciane. Jeśli chciałbyś ją wypróbować, to możesz odebrać od STS jeszcze dodatkowe 20 zł w formie ubezpieczenia na stawki, które będziesz obstawiać w swoją pierwszą dobę zabawy w Betgames.

Kod: GOAL


Milenium


Milenium bonus powitalny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Z naszym kodem bonusowym możesz obecnie dostać od Milenium nawet do 3170 zł! Ale radzimy się pospieszyć. O ile kod promocyjny raczej nie wygaśnie, to bonus jest aż tak wysoki, ponieważ Milenium świętuje w ten sposób swoje urodziny. Promocja jest ważna do odwołania, więc w każdej chwili może zmniejszyć się niemal o połowę - wcześniej wynosiła łącznie około 1700 zł.

Z czego składa się bonus Milenium? Bukmacher ma dla Ciebie 1500 zł w formie bonusu 100%, cashback do 1500 zł, darmowy ubezpieczony zakład 150 zł, a także kredyty na grę o wartości 20 zł. W recenzji znajdziesz szczegółowe informacje na temat warunków obrotowych każdego elementu oferty!

Kod: BETTERBONUS


Betclic


Na Betclic kwota cashbacku robi wrażenie. Jeśli wpiszesz nasz kod promocyjny, będzie to aż 550 zł netto (czyli nie wliczając podatku od kuponu 12%). Na czym ten cashback polega? Równie dobrze można by go nazwać ubezpieczeniem. Jeżeli nie wygrasz swojego pierwszego zakładu u tego buka, to zwróci Ci on całą stawkę netto aż do maksymalnej kwoty 550 zł. Żeby następnie tę zwróconą kwotę wypłacić, będziesz musiał dokonać nią 6x obrotu po kursie minimalnym 2.0.

Kod: GOALPL


PZBUK


Od tego buka możesz teraz odebrać zupełnie darmowy zakład o wartości 50 zł. Żeby go otrzymać, musisz tylko sam zagrać najpierw za własne środki kupon AKO o kursie minimum 2.0, za kwotę co najmniej 50 zł. Freebet będziesz mógł wykorzystać na podobnych warunkach: kurs minimalny 2.0 i zakład wielokrotny. Jeżeli wygrasz, kasę będziesz mógł wypłacić od razu!

Za nasz kod bonusowy dostaniesz natomiast jeszcze dodatkowe 20 000 punktów lojalnościowych. Możesz je wydać w Sklepie gracza. Sama ta kwota wystarczy już na bonus 100% do 100 zł, ale możesz także dozbierać więcej punktów na jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody!

Kod: GOALBET


Czy kody bonusowe są aktualne?


Kody bonusowe, które znajdziesz w tym artykule są aktualne. Jeśli coś się zmieni, to oczywiście dokonamy aktualizacji, aby zawsze dostarczać odpowiednich informacji. Bukmacherzy zmieniają czasami swoje oferty, więc możliwe, że pewnego dnia za kod będziesz mógł otrzymać innego rodzaju dodatek niż obecnie. Sama treść kodu powinna jednak pozostać taka sama.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze kodu bonusowego?


Z kodem bonusowym jest podobna sytuacja jak z każdym innym elementem oferty bukmachera. Coś za niego dostaniesz - ale niemal w każdym przypadku obowiązują określone warunki. Zdecydowanie warto, abyś zapoznał się z regulaminem danej promocji, zanim postanowisz wziąć w niej udział. W końcu nie warto, żebyś potem musiał zmagać się z rozczarowaniem! Pod spodem wypisujemy kilka konkretnych kwestii, na które powinieneś zwrócić uwagę, decydując się na określony bonus bukmacherski - nawet jeśli jest on dostępny w wersji powiększonej przez kod.

A więc bukmacher oferuje Ci, powiedzmy, 100 złotych - super. Ale w jakiej formie? Koniecznie przeczytaj, na jakiej zasadzie działa bonus, bo gotówki do kieszeni nikt jeszcze niestety nie postanowił wkładać. Pośród najpopularniejszych rodzajów ofert bukmacherskich są bonusy od depozytu, freebety i zakłady ubezpieczone. Bonus 100% do 100 zł byłby na tle polskiego rynku naprawdę słaby, natomiast freebet 100 zł na wszystkich zrobiłby piorunujące wrażenie. Nie patrz więc wyłącznie na cyferki, ale także na warunki promocji!

Oprócz naprawdę rzadkich sytuacji i symbolicznych kwot, raczej niczego nie dostaniesz bez włożenia w tego swojej pracy. Żeby wypłacić otrzymane od bukmachera środki, trzeba zazwyczaj spełnić tak zwany warunek obrotu. Koniecznie sprawdź, ile razy i po jakich kursach będziesz musiał obracać. Trzykrotny obrót po kursie 1.90 a ośmiokrotny po kursie 2.00 to naprawdę ogromna różnica poziomu trudności! Sprawdź też, czy można obstawiać zakłady pojedyncze. Jeśli trzeba puszczać kupony AKO, poziom trudności rośnie.

Czy możesz spełnić warunek obrotu, operując wyłącznie bonusem? Jeśli tak, to super - nie ryzykujesz własną kasą! Albo wygrasz, albo stracisz sam bonus. U niektórych bukmacherów trzeba jednak obracać depozytem. U jeszcze innych niby nie ma takiego wymogu, ale środki automatycznie schodzą najpierw z salda głównego, a z bonusowego dopiero po przegraniu całej prawdziwej kasy. Sprawdź to, zanim zdecydujesz się na określony kod promocyjny!

Co wpływa na naszą ocenę? Jak powstał ranking?


Tak naprawdę bierzemy pod uwagę te aspekty, które opisaliśmy w poprzedniej sekcji artykułu. Te same, które powinieneś przeanalizować przed podjęciem wyboru także Ty! Sprawdzamy nie tylko oferowane przez danego bukmachera liczby, ale również stawiane warunki, poziom trudności warunku obrotowego, jego przyjazność dla użytkownika.

Na przykład na STS wystarczy obrócić bonusem trzykrotnie po przyjaznym kursie 1.91 i nie trzeba w żaden sposób ryzykować w tym celu własnymi środkami. Na Forbet natomiast obrót jest czterokrotny, wymagany kurs to 2.00, a żeby w ogóle móc rozpocząć obracanie bonusem, najpierw trzeba też obrócić po kursie 2.00 całym własnym depozytem! To oznacza naprawdę dużo ryzyka i sporą szansę na stratę nie tylko bonusu, ale nawet całej swojej kasy.

Ten przykład dość dobrze tłumaczy, z jakiego względu STS znalazł się na szczycie rankingu, a Forbet na dole - mimo że na oko to ten drugi “ma lepszy bonus”, bo oferuje więcej kasy. Ale nie daj się w ten sposób kusić i porządnie przeglądaj regulamin każdej promocji. A jeśli Ci się nie chce, to zdaj się na naszą rekomendację - w końcu po to przebrnęliśmy przez warunki tych wszystkich bonusów i kodów.

Dlaczego możesz zaufać naszym opiniom?


Z tego samego powodu, dla którego postanawiasz zaufać innym ekspertom. Od tego tu jesteśmy! Ogarnianie bukmacherów to po prostu nasza praca. Spędzamy naprawdę sporo czasu na czytaniu regulaminów, analizowaniu warunków, wypytywaniu konsultantów o wszelkie niewiadome - a do tego sami nieraz puszczamy jakiś kupon i podejmujemy próbę obrócenia bonusem.

W żadnym razie nie uważamy się za wszechwiedzących, dlatego na każdym kroku doradzamy Ci także, abyś na własną rękę przeglądał regulaminy i porównywał poszczególne oferty. W końcu sam najlepiej znasz swoje potrzeby. Może i tak stawiasz zwykle ryzykowne zakłady, więc nie przeszkadza Ci wysoki kurs obrotu? Może lubisz zakłady AKO, więc nie zgadzasz się z naszym wnioskiem, że bonus z wymogiem kuponów wielokrotnych jest z góry trudniejszy?

Masz do tego pełne prawo i trzymamy kciuki, żebyś wybrał odpowiedni kod promocyjny dla siebie! Nasze porady służą głównie do tego, aby pomóc Ci zorientować się w rynku - szczególnie, jeśli jesteś początkującym graczem albo na przykład wcześniej mieszkałeś za granicą i miałeś do wyboru bukmacherów z zupełnie innymi ofertami.

Jaki jest najlepszy kod bonusowy?


Na końcu artykułu znajdziesz naszą osobistą rekomendację, ale jeśli mamy odpowiedzieć bardziej ogólnie: najlepszy kod bonusowy to taki, który pasuje do Twoich preferencji. To nie tylko takie gadanie! Serio, zanim wybierzesz dla siebie buka i jego bonus, zastanów się, jak dużo masz doświadczenia i w jaki sposób grasz. Możliwe, że odkryjesz, że dla Ciebie osobiście ważna jest jakaś kwestia, na którą my nie położyliśmy nacisku albo odwrotnie, że nie zależy Ci na czymś, na czym my bardzo się skupiliśmy.

Jeśli na przykład lubisz grać raczej powoli i obstawiać tylko naprawdę smakowite mecze, to powinieneś się rozejrzeć za bonusem z długim terminem ważności. 30 dni może Ci nie wystarczyć, szczególnie, jeśli akurat trwa sezon ogórkowy w Twojej ulubionej dyscyplinie.

Całkiem ważnym czynnikiem jest także to, ile masz pieniędzy na inwestycję. Z oczywistych względów wśród niezbyt trudnych do obrotu bonusów premiujemy te większe. Jeśli jednak planujesz wpłacić tylko pięć dyszek albo stówkę na próbę, to nie ma dla Ciebie znaczenia, czy dany bonus ma maksymalny zakres 100 zł, czy 1000 zł. Skup się wtedy na innych elementach! A może w ogóle nie chcesz na początek wpłacać pieniędzy? W takim wypadku przyda Ci się bonus bez depozytu.

Wypróbuj STS


Czy kod bonusowy i kod promocyjny to jest to samo?


Krótka piłka: a i owszem.

Dłuższa wersja: z jakiegoś względu polscy bukmacherzy nie mogą się zdecydować na jedną nazwę i lubią trochę się wyróżnić. (Szkoda, że nie ofertą, a nazewnictwem, ale nie będziemy narzekać). Z naszego doświadczenia wynika, że możesz się spotkać z następującymi nazwami na jedno i to samo:


Ale jeśli zobaczysz gdzieś w internecie jakąś jeszcze bardziej super, cool i nowoczesną wariację na temat kodu, to niczym się nie przejmuj. Prawdopodobnie dalej mają na myśli to samo, co od dziesięciu lat!

Gdzie wpisać kod bonusowy u bukmachera?


Praktycznie każdy bukmacher ma specjalne pole tekstowe w formularzu rejestracyjnym. Jest ono opisane jako kod bonusowy, kod promocyjny albo inny wariant tej nazwy. Właśnie tam powinieneś wpisać kod - dokładnie w takiej formie, w jakiej widnieje on na naszej stronie! Dla niektórych buków istnieją także specjalne linki, które przeniosą Cię do formularza z już wypełnionym polem kodu promocyjnego, co jeszcze bardziej ułatwia całą procedurę.

Z którego kodu promocyjnego najlepiej skorzystać?


Naszym zdaniem najlepsza oferta z kodem bonusowym na rynku to obecnie bonus powitalny STS. Został on już szczegółowo opisany we wcześniejszej części artykułu - a za co tak bardzo go sobie cenimy? Głównie za doskonałe połączenie sporej kwoty z przyjaznym warunkiem obrotu. Zazwyczaj trzeba wybrać albo jedno, albo drugie.

Bukmacherzy, którzy oferują na powitanie duże kwoty, niestety odbijają to sobie wykręconymi warunkami obrotu. STS umożliwia jednak zgarnięcie ponad tysiąca dwustu złotych i stawia warunki, które przy odrobinie szczęścia mogą spełnić nawet początkujący gracze. Brawo!

Do tego STS za kod promocyjny da Ci również 30 zł w darmowych środkach na obstawianie. Jako że nie jest to pojedynczy zakład, a normalna, możliwa do rozdysponowania kasa, to możesz w naprawdę realistyczny sposób wypróbować serwis i poćwiczyć stawianie kuponów, jeszcze zanim zaczniesz grać za większe stawki.

Jeśli nie wykorzystałeś jeszcze świetnej oferty STS, to sugerujemy, żebyś zaczął właśnie od niej. Na pewno dużo się nauczysz, może także uda Ci się wypłacić bonus, a pozostałe kody promocyjne w międzyczasie nie uciekną!

To jak, czy już lepiej rozumiesz te całe kody? Zakłady bukmacherskie mogą być przy ich wykorzystaniu dużo bardziej opłacalne, więc mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi czujesz się już w ich świecie zupełnie swobodnie. Pomyślnego obstawiania!


Wpisz kod GOAL w STS