Hiszpania – Włochy: Superbet. Bonus 200 zł za gola Hiszpanów

Hitem 2. kolejki fazy grupowej Euro 2024 będzie mecz Hiszpania - Włochy. Superbet na to spotkanie przygotował bonus 200 zł za gola Hiszpanów.

Hiszpania Włochy w Superbet
Superbet Na zdjęciu: Hiszpania Włochy w Superbet
Superbet
Bonus 200 zł za gola Hiszpanii z Włochami
  • Hiszpania jest minimalnym faworytem meczu z Włochami
  • Z kodem GOAL w Superbet możesz obstawić gola Hiszpanów po kursie 100.00
  • Żeby skorzystać z oferty, wystarczy kilka szybkich kliknięć

Kurs 100.00 na gola Hiszpanii z Włochami

Na hitowy mecz Euro 2024 Hiszpania – Włochy Superbet przygotował specjalną promocję, która umożliwia wytypowanie gola Hiszpanów po kursie 100.00. Zapraszamy również do sprawdzenia innych promocji bukmacherskich na Euro 2024.

Bonus za gola Hiszpanów możesz zdobyć, zakładając konto w Superbet z kodem GOAL. Następnie wystarczy wykonać kilka prostych kroków, o których wspominamy poniżej. Cała procedura jest naprawdę łatwa.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na gola Hiszpanii z Włochami
  4. Minimalna stawka zakładu 2 zł
  5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 200 zł

Czy Hiszpania strzeli gola Włochom?

Reprezentacja Hiszpanii dała prawdziwy pokaz siły w swoim pierwszym spotkaniu na Euro 2024. Drużyna Luisa de la Fuente rozbiła Chorwację 3:0 i postawiła się w komfortowej sytuacji przed resztą meczów.

Jakub Boroń
Jakub
Superbet
100.00
Hiszpania strzeli gola Włochom

Włosi natomiast mieli trochę problemów z Albanią, która trafiła do siatki już w 1. minucie. Bajrami zdobył najszybszego gola w historii mistrzostw Europy, pokazując, że żelazna defensywa Italii potrafi się mylić.

Moim zdaniem świetnie dysponowana ofensywa Hiszpanii doprowadzi do zdobycia gola. Nie zdziwię się, jeśli tych bramek będzie nawet kilka.

Warunki bonusu Superbet na gola Hiszpanii z Włochami

Bonus 200 zł za gola Hiszpanów będą mogli zgarnąć tylko nowi klienci Superbet. Jeśli kupon promocyjny okaże się trafiony, gracz otrzyma swoją nagrodę w ciągu 72 godzin. Oczywiście wcześniej należy spełnić wszystkie kroki, o których pisaliśmy wcześniej.

Regulamin jasno mówi, że środki uzyskane z bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto właściwe gracza tylko w przypadku, gdy ten dokona trzykrotnego obrotu. Nagrodę można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (pojedyncze lub AKO) z minimalnym kursem kuponu 1.91.

Co jeśli Hiszpania zdobędzie bramki?

Co ciekawe, rejestracja z kodem GOAL w Superbet pozwala na odblokowanie zakładu bez ryzyka w pierwszym tygodniu gry. Dlatego jeśli Hiszpania nie zdobędzie gola z Włochami, to bukmacher dokona zwrotu przegranych środków.

Jak znaleźć ten bonus?

Bonus Superbet ze specjalnym kodem jest ofertą dla czytelników Goal.pl. Teraz wystarczy tylko kliknąć w jeden z naszych linków lub bannerów i wówczas masz możliwość skorzystania z promocji 200 zł za gola Hiszpanów.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze