Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminFortuna sporty wirtualne


Zakłady bukmacherskie Fortuna sporty wirtualne mają już od dość długiego czasu. Ba, bukmacher ten jest jednym z pierwszych operatorów, który zdecydował się wprowadzić je na polski rynek zakładów wzajemnych. Czy wobec tego oferta jest godna uwagi oraz co z bonusami na wirtuale?


Obstawiaj sporty wirtualne w Fortunie!
Zakłady na sporty wirtualne w Fortunie

Fortuna wirtualny żużel
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Zakłady na sporty wirtualne znajdują się dość wysoko w hierarchii bukmachera. Świadczyć może o tym bezpośredni odnośnik do oferty na wirtuale. Został on umieszczony w centralnej części strony internetowej. Tuż obok zakładów sportowych i zakładów na żywo. Zapowiada się więc nieźle, a jak jest dalej?

Sporty wirtualne to symulowane dyscypliny sportowe, które rozgrywają się w wirtualnym świecie. Za przebieg wydarzeń odpowiadają skomplikowane algorytmy, bazujące na szeregu statystyk, a także pewnym elemencie losowości.

W Fortunie wszystkie sporty posiadają wizualizację 3D, z dość dobrą, jak na realia bukmacherskie oprawą dźwiękową, a także komentarzem w języku polskim. To wszystko zachęca do pozostania na stronie na dłużej.

Specjalny bonus na sporty wirtualne?


Zła informacja jest jednak taka, że Fortuna nie zdecydowała się zaoferować graczom żadnej promocji na sporty wirtualne. Nie ma tutaj dedykowanego bonusa. Mało tego, nawet oferty powitalnej nie można wykorzystać na zakłady na wirtuale. Dlaczego? Ciężko nam powiedzieć, bo przy tak dobrze zbudowanej platformie i wizualizacji, byłoby to bardzo dużym handicapem.

Oferta powitalna Fortuna


Niemniej jednak, bukmacher Fortuna przygotował dla nowych klientów trzy bonusy na start. W paczce powitalnej znajdziesz bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz najbardziej kuszącą propozycję - darmowy zakład.

100% do 2000 złotych


Zakłady bukmacherskie Fortuna chciały chyba nieco wyróżnić się na rynku bukmacherskim. Tak można wytłumaczyć bonus 100% od depozytu, który działa nieco inaczej, niż wszędzie. Generalnie zakłady bukmacherskie przyjmują zasadę, że dają kasę od razu po wpłacie. Możesz za nią stawiać zakłady, ale wypłacisz dopiero po spełnieniu warunków obrotu. W Fortunie kolejność ta została odwrócona. Bonus 100% dostaniesz po obróceniu swoją pierwszą wpłatą i możesz go od razu wypłacić.

Co zatem należy zrobić? Przede wszystkim zarejestrować się w Fortunie i dokonać pierwszego depozytu. Następnie, w ciągu 30 dni musisz obrócić swoim depozytem 4 razy na kuponach akumulowanych, zawierających minimum 3 zdarzenia. Kurs kuponu wliczany do obrotu to min. 1,60. Jeśli spełnisz te warunki, na konto gracza otrzymasz bonus 100% od swojej wpłaty.

Zakład bez ryzyka do 210 złotych - z naszym kodem: ODKRYJ KOD


Fortuna przygotowała również dla nowo rejestrujących się klientów zakład bez ryzyka. Standardowy cashback na stronie to 100 złotych. Mamy jednak dla Ciebie dobrą wiadomość. Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego podczas rejestracji (ODKRYJ). Otworzy Ci on drzwi do otrzymania powiększonego cashbacku - 210 złotych!
Jak odebrać zakład bez ryzyka? Tak naprawdę nie musisz nic robić.

Twój pierwszy zakład automatycznie jest oznaczany, jako zakład bez ryzyka. Ważne jest tylko, abyś postawił go w ciągu 10 dni od rejestracji konta. Jeżeli Twój pierwszy kupon nie wejdzie, Fortuna odda jego stawkę. Zwrot - cashback powędruje na konto bonusowe. Od tej pory będzie objęty warunkiem obrotu w celu wypłaty. Jest on jednak bardzo łatwy do zrealizowania. Przyznasz, że obrócenie zwrotem jeden raz, bez dodatkowych wymagań, nie jest nadzwyczaj trudne?

Darmowy zakład 20 złotych


Każdy nowy klient może liczyć we Fortunie na darmowy zakład. Freebet to 20 złotych. Po samej rejestracji nie otrzymasz darmowego zakładu z automatu. Na Twoim koncie pojawi się jednak 2800 FKP. To punkty programu lojalnościowego, które szybko, w Sklepie Gracza wymienisz na darmowy zakład o wartości właśnie 20 złotych.


Odbierz swój bonus w Fortunie


Co można obstawiać?


W zakładach bukmacherskich Fortuna można obstawiać pięć sportów wirtualnych:
 • piłka nożna,
 • wyścigi konne,
 • wyścigi psów,
 • wyścigi samochodowe,
 • żużel.

Jak widać, choć brakuje tutaj tenisa ziemnego i koszykówki, to samochody oraz żużel są dość unikalnymi propozycjami na polskim rynku bukmacherskim.

Jak obstawiać sporty wirtualne?

Fortuna wirtualna piłka nożna
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Zacznijmy od tego, co jest konieczne, aby w ogóle stawiać zakłady bukmacherskie. To konto gracza, a także pieniądze. Jeśli już się zarejestrowałeś i wpłaciłeś kasę, możesz zacząć przygodę na sportach wirtualnych. Wystarczy, że przejdziesz do zakładki “Wirtualne Sporty”, która znajduje się w centralnej części strony internetowej.

Po lewej stronie zobaczysz listę dostępnych sportów, na środku miejsce przeznaczone dla statystyk oraz wizualizacji spotkań. Nieco niżej znajduje się oferta zakładów bukmacherskich.

Po przejściu w dany sport w centralnej części zauważysz naprzemiennie albo aktualnie rozgrywany mecz lub wyścig, albo czas pozostały do zawarcia zakładów. Jak obstawić zakłady? Wystarczy, że klikniesz na interesujący Cię kurs, który zostanie automatycznie przeniesiony do kuponu w prawej części strony. Ustalasz stawkę, klikasz zagraj i czekasz na szczęśliwe rozwiązanie!

Po postawieniu zakładu możesz swobodnie odpalić sobie transmisję meczu lub wyścigu, który obstawiłeś. W formie 3D, w przyspieszonym tempie zobaczysz najważniejsze akcje, które opatrzone są odgłosami kibiców, a także komentarzem w języku polskim.

Rodzaje zakładów


Jakie zakłady można stawiać na sporty wirtualne? Chyba nie będziesz zdziwiony, jeśli napiszemy, że wszystko zależy od sportu. Zerknij więc poniżej.
Sporty wirtualneRodzaje zakładów
piłka nożna
 • Zakłady na zwycięzcę meczu
 • Podwójna szansa - gospodarz lub remis / goście lub remis / gospodarz lub goście
 • Liczba bramek - mniej lub więcej
 • Dokładna liczba bramek
 • Dokładny wynik meczu
wyścigi konne,
wyścigi psów,
wyścigi samochodowe,
żużel.
 • Kto zwycięży w wyścigu
 • Zajmie miejsce od 1 do 2
 • Zajmie miejsce od 1 do 3


Zakłady długoterminowe


Sporty wirtualne to odzwierciedlenie realnych dyscyplin. Naturalnie zatem w każdym ze sportów są rozgrywki. Kto w nich zwycięży? Kto zajmie miejsce na podium? Oczywiście możesz sobie zadawać takie pytanie, ale zakładów długoterminowych nie postawisz. W sportach wirtualnych stawia się tu i teraz. Na aktualne mecze, a raczej na kilka minut przed rozpoczęciem serii spotkań, czy wyścigów.

Zakłady na żywo


Na wirtualach nie doświadczysz też zakładów na żywo. Powód jest dość prosty - mecze, czy wyścigi trwają zaledwie kilka minut. Niemożliwe jest płynne aktualizowanie kursów bukmacherskich. W trakcie meczu, czy wyścigu ba, możesz stawiać, ale już zakłady na nadchodzącą serię.

Sporty wirtualne na mobile


Z racji, że sporty wirtualne rozgrywane są 24/7, wielu graczy zadaje pytanie, czy zakłady można stawiać na urządzeniach mobilnych. Tak wirtualne dyscypliny dostępne są w aplikacji Fortuny, a także na stronie mobilnej. Masz więc je pod ręką, dosłownie, bez względu, czy jesteś na spacerze, czy w barze z kumplami.


Postaw na virtuale w Fortunie!