Fortuna bonus powitalny pakiet 2230 zł

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 17/09/2020

Fortuna bonus powitalny


Jeśli chcesz zacząć (lub kontynuować!) swoją przygodę z zakładami, to z pewnością przyda Ci się wiedza o tym, jaki jest obecnie u bukmachera Fortuna bonus na start. Mowa tutaj o nagrodzie dla nowych użytkowników za wybranie usług właśnie tego portalu. Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego na temat profitów, jakie może dać Ci bonus od buka Fortuna. Warunki obrotu bonusu i kod promocyjny to również tematy, które dokładnie opiszemy. To jak, gotowy? Przed Tobą szansa, żeby dostać od Fortuna bonus powitalny o wysokości nawet 2230 zł.


Odbierz bonus powitalny do 2230 zł
Bonus powitalny na start Fortuna


Tak, 2230 zł - to żadna literówka. Trzeba przyznać, że ten bukmacher oferuje naprawdę wypasiony pakiet. Bonus u Fortuny jest dosyć wielowymiarowy - składa się z trzech części, więc prawdopodobnie przynajmniej jedna-dwie z nich przypasują do Twojego stylu gry i poziomu tolerancji ryzyka.

Na dobry początek mamy więc ubezpieczenie pierwszego zakładu do kwoty 210 zł. Wystarczy, żebyś założył konto w serwisie i uiścił depozyt, a następnie skomponował kupon. Nie masz w tej kwestii praktycznie żadnych ograniczeń oprócz tego, że do promocji nie liczą się sporty wirtualne.

Fortuna bonus powitalny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Możesz więc obstawić piłkę nożną, tenisa albo i wybory parlamentarne - wybór jest Twój. Masz też swobodę w kwestii tego, czy postawisz na jakiegoś pewniaka z kursem 1.20, czy może zdecydujesz się na ryzykowną taśmę AKO. Po prostu postaw zakład, a w przypadku niepowodzenia (czego zdecydowanie Ci nie życzymy) Fortuna zwróci Ci Twój wkład do kwoty 100 zł. Fajna sprawa, co?

A to dopiero początek. Przejdźmy do głównego dania, czyli do bonusu 100% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 2000 zł. Nie uważamy, żeby był on tak opłacalny jak poprzednia oferta… Ale o tym dalej w opisie sposobu działania tego bonusu. Jedno, co trzeba przyznać to fakt, że dwa tysiące nowych polskich złotych jest kwotą, jakiej nie zagląda się w zęby - choćby trzeba było się trochę natrudzić, żeby móc nazwać ją własną.

Uff, mamy na koniec tego narzekania jeszcze jedną dobrą wiadomość w kwestii bonusu Fortuny. Oprócz 100% do 1000 zł i zakładu ubezpieczonego o wartości stówki, bukmacher nagradza za rejestrację jeszcze punktami lojalnościowymi o wartości 20 zł. Możesz je wydać w e-Shopie na stronie Fortuna. Tam do wyboru masz sporo różnych ciekawych bonusów.

Kod bonusowy Fortuna


Aby otrzymać pełną kwotę bonusu, musisz użyć naszego kodu bonusowego, który znajdziesz tutaj: ODKRYJ KOD.


Zobacz kod bonusowy Fortuna


Promocje w Fortunie


U buka Fortuna promocje to ważny element oferty. Jak wiadomo bonus powitalny służy, cóż, do witania - czyli jest kierowany wyłącznie do nowych graczy. Promocje to coś, na czym mogą się wzbogacić także stali bywalcy serwisu.

Poniżej wypisujemy kilka ciekawych funkcji i promocji, głównie funkcjonujących u buka Fortuna przez dłuższe okresy.

Fortuna Klub Plus & e-Shop


U tego bukmachera możesz za różne czynności wykonywane w ramach serwisu zbierać punkty lojalnościowe, które następnie służą do wymiany na różne ciekawe bonusy. To właśnie te punkty, nazywane punktami FKP, dostajesz też jako część bonusu powitalnego, żebyś od razu mógł zacząć zakupy w e-Shopie.

Za każde postawione 2 zł dostaniesz jeden punkt. Dodatkową walutę możesz zgarnąć także za udział (i wygrywanie) w różnego rodzaju konkursach i akcjach organizowanych przez bukmachera. Oto przykładowe ceny w e-Shopie:
  • 1500 pkt. za bonus 100% do 100 zł
  • 8100 pkt. za zakład bez ryzyka do 100 zł
  • 450 pkt. za zakład bez ryzyka do 5 zł
Fortuna e-shop
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Mistrzostwa Typerów


W ramach tego konkursu w comiesięcznych etapach klienci Fortuny mogą wygrywać atrakcyjne nagrody za stawianie i wygrywanie zakładów. W każdym etapie zbiera się punkty, które są do tego mnożone za spełnianie różnych warunków. Przykładowo w jednym miesiącu punkty mogą być mnożone x2 za postawienie AKO, a w innym x3 za stawianie na tenisa.

Istnieje zarówno ogólnokrajowy ranking online, jak i mniejsze rankingi dla poszczególnych punktów. Zwycięzcy z tego pierwszego mogą liczyć na wysokiej klasy nagrody takie jak elektronika czy dużej wartości karty podarunkowe do sklepów takich jak Empik. Wśród nagród za dalsze miejsca najczęściej znajdują się darmowe zakłady.

Fortuna mistrzostwa typerów
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Promocje ograniczone czasowo


Fortuna często organizuje także dla swoich użytkowników promocje, których czas działania to tylko kilka dni lub tygodni. Zazwyczaj są one powiązane z jakimiś wydarzeniami sportowymi, które akurat się odbywają. Akcje promocyjne są organizowane zarówno online, jak i w punktach fizycznych. U tego buka często pojawiają się także promocje typu happy hours. W ich trakcie, jeżeli postawisz zakład zgodny z warunkami promocji, będziesz miał szansę obstawiać bez konieczności uiszczenia podatku - bukmacher zrobi to za Ciebie, więc Ty więcej zarobisz na kuponie.

Fortuna: jak zagrać za bonus? Warunki obrotu


Jak więc już pewnie zauważyłeś, bonus wynosi 100% pierwszego depozytu. Nie dostajesz go jednak od razu po wpłaceniu pieniędzy. Niestety u buka Fortuna obrót bonusem jest dosyć trudny i może się nie udać mało doświadczonym graczom.

Żeby w ogóle zobaczyć bonusową kasę, musisz dokonać czterokrotnego obrotu całą kwotą depozytu. Do tego - żeby zakłady liczyły się do warunku obrotowego - musisz stawiać kupony AKO składające się z co najmniej trzech wydarzeń, o kursie łącznym minimum 1.6. To jeden z najbardziej ryzykanckich bonusów, jakie widzieliśmy. Nie masz możliwości obracania samym bonusem, musisz aż czterokrotnie postawić całą wpłaconą kasę na szali naprawdę trudnego zakładu, żeby mieć szansę na otrzymanie dodatkowej kasy.

To oczywiście normalne, że u każdego bukmachera trzeba poradzić sobie z obrotem, ale po pierwsze - u konkurencji często jest możliwe obracanie w większej części bonusem, dzięki czemu nie ryzykuje się tak dotkliwie własnej kasy. Po drugie natomiast, dużo łatwiej obstawia się zakłady pojedyncze, co również jest akceptowalne u wielu innych bukmacherów. Jeśli jesteś naprawdę dobrym typerem, to bonus od Fortuny może Ci się oczywiście opłacić, ale naszym zdaniem wymaga to dużych umiejętności i sporego szczęścia.

Jeśli chodzi o cały pakiet bonusowy Fortuny, to oceniamy go pozytywnie. Jest zróżnicowany i jest w nim dla każdego coś miłego. Można powiedzieć, że mocne ryzyko, które trzeba podjąć dla bonusu 2000 zł, jest częściowo równoważone przez opcję cashback 210 zł dla pierwszego zakładu.


Zarejestruj się w Fortunie