Fortuna. Polska – Ukraina: 300 zł za bramkę Biało-czerwonych!

Polska - Ukraina 300 zł w Fortunie
Fortuna Na zdjęciu: Polska - Ukraina 300 zł w Fortunie

W piątek (7 czerwca) reprezentacja Polski zagra w meczu towarzyskim z Ukrainą. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 300 zł za gola Biało-czerwonych.

Fortuna
Bonus 300 zł
Typ na gola Polski z Ukrainą
  • We piątek (7 czerwca) o 20:45 Polska zagra z Ukrainą
  • Fortuna przygotowała 300 zł bonusu za gola Biało-czerwonych
  • Zarejestruj się z kodem GOAL i skorzystaj z oferty

Bonus 300 zł od Fortuny za gola Polski z Ukrainą

Na mecz Polska – Ukraina Fortuna przygotowała bardzo ciekawą promocję. Rejestrując się w Fortunie z kodem GOAL, możesz zgarnąć bonus 300 zł. Wystarczy spełnić kilka prostych kroków i wytypować gola Biało-czerwonych.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w Fortunie z kodem GOAL lub kliknij w powyższy banner
  2. Wyraź przynajmniej jedną zgodę marketingową (sms lub e-mail)
  3. Wpłać na pierwszy depozyt co najmniej 30 złotych
  4. Postaw pierwszy kupon SOLO za minimum 2 złote zakład na gola Polaków
  5. Jeśli spełnisz warunki i trafisz swój kupon, otrzymasz 300 złotych bonusu w formie punktów Fortuna

Czy Polska strzeli gola w meczu z Ukrainą?

Dla reprezentacji Polski będzie to pierwszy sprawdzian przed Euro 2024. Nie da się ukryć, że drużynę Michała Probierza czeka trudne zadanie, bo Ukraina od kilku lat prezentuje naprawdę solidny poziom.

Fortuna
Bonus 300 zł
Polska strzeli gola

Polacy mieli mały problem ze zdobywaniem goli w poprzednich meczach. Jednak teraz sytuacja jest zupełnie inna i wydaje się, że w kontrolnym spotkaniu przed własną publicznością Biało-czerwoni będą chcieli rozpocząć nowy rozdział.

Można się spodziewać, że w pierwszym składzie wyjdzie Robert Lewandowski, a to zawsze wielkie wzmocnienie. Moim zdaniem drużyna Michała Probierza przynajmniej raz trafi do bramki Ukraińców.

Warunki bonusu 300 zł za gola Polski z Ukrainą

Promocja na gola Polski z Ukrainą jest skierowana tylko dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują konto w Fortunie z kodem GOAL. Zaznaczamy, że musi to być konto stałe, a więc konieczna jest rejestracja przez Moje ID lub formularz kontaktowy z późniejszym załączeniem skanów dowodu tożsamości.

Podczas zakładania konta należy także zaakceptować przynajmniej jedną zgodę marketingową – do wyboru sms lub e-mail. Ostatnie dwa warunki, to minimalny pierwszy depozyt o wartości 30 złotych oraz pierwszy zakład za co najmniej 2 złote – na bramkę Polaków.

Bonus 300 złotych zostanie wypłacony, jeżeli spełnisz wszystkie opisane warunki, a Twój zakład zostanie rozliczony jako wygrany. Otrzymasz bonus w postaci punktów Fortuna Klub Plus, które będą odpowiadały kwocie 300 złotych.

Jak znaleźć ten bonus?

Oferta bonusu 300 zł od bukmachera Fortuna to specjalna oferta dla czytelników Goal.pl. Dlatego najprostszym sposobem skorzystania z promocji jest kliknięcie w jeden z linków lub bannerów tym artykule. Później wystarczy podać kod GOAL w procesie rejestracji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze