forBET recenzja: Czy warto założyć konto?

Przyjrzyjmy się ogólnej kondycji tego bukmachera. Czy w kwestii forBET opinie okażą się pozytywne, gdy weźmiemy pod uwagę wszystkie najważniejsze cechy serwisu? Bonus powitalny (do 3280 PLN), oferta zakładów przedmeczowych i na żywo, płatności, akcje promocyjne dla aktywnych klientów, aplikacja mobilna i usługi dla użytkowników telefonów i tabletów, obsługa klienta… Tutaj czeka na Ciebie wiedza w pigułce na temat wszystkich tych tematów.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zobacz także:
Zakłady bukmacherskie forBETAplikacja mobilna forBET
Bonus powitalny forBETforBET freebet
forBET kod bonusowyrecenzja forBET i opinie
Esport w forBETSporty wirtualne w forBET
forBET zakłady na żywo 

Recenzja forBET

Zabierzmy się zatem za analizę oferty tego serwisu. W artykule możesz zapoznać się z naszym podsumowaniem jakości każdej z najważniejszych kwestii dotyczących bukmachera forBET.

forBET – bonus powitalny

Na bonus powitalny w forBET składają się: zakład bez ryzyka i bonus od depozytu o łącznej wartości do 3280 zł. Jak wyglądają poszczególne bonusy dla nowych klientów rejestrujących się z kodem promocyjnym GOALBET:

  1. zakład bez ryzyka w forBET – to ubezpieczenie pierwszego zakładu do kwoty 1200 zł
  2. bonus od depozytu – to bonus od drugiego depozytu do kwoty 2080 zł
  3. gra bez podatku przez 30 dni od założenia konta

forBET

Aż do 3280 zł

Pakiet powitalny

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

forBET – oferta zakładów

Na forBET postawisz oczywiście zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo – to podstawowy element oferty każdego polskiego bukmachera. W obu tych kategoriach jest dostępne naprawdę dużo sportów. Obstawisz nie tylko piłkę nożną czy tenisa, ale także rugby, a nawet… szachy. Jeśli chodzi o ofertę w kwestii najpopularniejszych sportów, jest ona wystarczająca. Na przykład rozgrywki piłkarskie, na które można obstawiać, to nie tylko najbardziej typowe europejskie ligi męskie. Postawisz także na futbol kobiecy, ligi z innych kontynentów i turnieje młodzieżowe. Na pochwałę zasługuje także jedna z najlepszych w Polsce oferta esportowa. Oprócz typowych League of Legends i CS:GO jest także sporo innych gier do wyboru. Są także dostępne tak zwane zakłady specjalne, gdzie postawisz na wydarzenia polityczne, kulturowe, a nawet pogodowe. Która partia wygra wybory? Czy w Polsce zostanie odnotowana określona (wysoka!) temperatura? Jeśli lubisz tego typu zakłady, także znajdziesz coś dla siebie. Ofertę zakładów forBET oceniamy bardzo pozytywnie. Cieszy także fakt, że obstawiający na żywo NBA mogą oglądać mecze tej ligi w formie live streamingu.

forBET – akcje promocyjne

Trudno oceniać poszczególne promocje oferowane przez forBET, ponieważ u tego bukmachera potrafią się one zmieniać całkiem często. Ale uważamy to za dobry znak – serwis idzie za trendami i regularnie serwuje graczom coraz to nowsze pomysły. Robi to z humorem i swadą, czasami opracowując żartobliwe promocje takie jak “Typowy Janusz”. Bukmacher w szczególności słynie z akcji umożliwiających grę bez podatku. Warunki promocji zmieniają się regularnie – czasem obowiązuje ona w określone dni, czasem w określone godziny, niekiedy z okazji ważnego wydarzenia sportowego… Ogólnie możesz się jednak spodziewać, że niemal zawsze będzie dostępna przynajmniej jedna promocja tego typu. Miłym gestem jest także “Bonus urodzinowy” – jeśli spełnisz (naprawdę przystępne) warunki ku temu, żeby uznać Cię za aktywnego gracza, to w każde urodziny dostaniesz od buka dodatkowe dwie dyszki w środkach bonusowych. A darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Ostatnio forBET dba także o fanów sportów wirtualnych. Czasami naraz obowiązują nawet dwie promocje dedykowane tego typu zakładom. Mamy pozytywną opinię na temat akcji promocyjnych u tego bukmachera. Są dość opłacalne, ciekawe, mocno zróżnicowane – zakładkę “Promocje” śledzi się z dużo większym zainteresowaniem niż u niektórych skostniałych buków, którzy cokolwiek zmieniają raz na rok. (Bez wskazywania palcami).

forBET – aplikacja

forbet aplikacja


18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Oczywiście jest dostępna mobilna aplikacja forBET. Opinie na jej temat są raczej pozytywne. Można ją ściągnąć zarówno na iOS, jak i na Androida. Posiadacze innych systemów operacyjnych muszą obejść się smakiem lub skorzystać z mobilnej wersji strony internetowej – to już na rynku typowe rozwiązanie. A co z funkcjonalnością aplikacji? Zaliczamy ją na plus. Zakłady przedmeczowe i na żywo, szybkie płatności, match tracker, wygodny interfejs… Jest co najmniej okej. Szkoda tylko, że w aplikacji nie można oglądać na żywo żadnych meczów.

forBET – płatności

Na forBET są dostępne następujące metody wpłaty:

  • Karta płatnicza
  • Przelew
  • Przelew błyskawiczny z DotPay

Bukmacher nie pobiera opłat, a kwota minimalna jest bardzo niska, tylko 1 PLN. Niestety musimy jednak skrytykować to ograniczenie w wyborze metod płatności, przydałoby się ich sporo więcej. Wypłaty natomiast – jak u każdego polskiego buka – dokonasz tylko na konto bankowe.

forBET – obsługa klienta

Z obsługą klienta forBET skontaktujesz się na kilka sposobów. Są to live chat, formularz kontaktowy i bezpośredni email. Nie ma tutaj na co narzekać – nie pogardzilibyśmy możliwością rozmowy telefonicznej, ale czat skutecznie to zastępuje. Jest on też dostępny codziennie w godzinach 8:00 – 24:00. Okej, są już na polskim rynku bukmacherzy oferujący pomoc w trybie dwudziestoczterogodzinnym, ale godziny oferowane przez forBET to kolejna najlepsza opcja po stale dostępnych konsultantach. Pogadasz z obsługą zarówno podczas ciągnącej się niemal do północy dogrywki ligi mistrzów, jak i z samego rana. Brak nocnych i wczesnoporannych możliwości pomocy może doskwierać jedynie osobom obstawiającym z Polski na przykład sporty północnoamerykańskie.

Opinie o forBET

Jeśli chodzi o forBET, opinie prezentowane przez graczy są dość pozytywne. Szczególnie cenią sobie oni regularnie pojawiające się promocje bez podatku oraz duży (aż 2000 PLN!) bonus powitalny. Cieszą ich również długie godziny dostępności obsługi klienta i nowoczesny wizerunek bukmachera.

forBET – werdykt

Werdykt możesz wygłosić sobie już na pewno sam, ale oczywiście nie zostawimy Cię bez zakończenia. Jak widać po całości recenzji, naszym zdaniem forBET to naprawdę udany bukmacher. Oczywiście ma pewne niedociągnięcia – wąska oferta live streamingu (i jej kompletny brak na urządzeniach mobilnych), mała różnorodność metod płatności… Bukmacher nadrabia jednak te drobne wady naprawdę porządną ofertą w innych kwestiach, więc ogólnie oceniamy go pozytywnie – brawo, forBET. Recenzja kończy się dla Was pomyślnie.