Kurs 200.00 na gola Barcelony przeciwko Realowi Sociedad

Czy FC Barcelona zmaże plamę po ostatniej porażce z Gironą i pokona Real Sociedad? Kurs 200.00 na co najmniej jedną bramkę "Dumy Katalonii" to oferta legalnego bukmachera TOTALbet.

Kurs 200 na gola FC Barcelony
Na zdjęciu: Kurs 200 na gola FC Barcelony
Totalbet
200.00
Gol FC Barcelony
  • FC Barcelona w przypadku zwycięstwa nad Realem Sociedad wróci na fotel wicelidera
  • Możesz postawić zakłady na gola “Dumy Katalonii” po kursie 200.00 w TOTALbet
  • Załóż konto z kodem promocyjnym GOAL

Kurs 200.00 w TOTALbet na gola Barcelony w meczu z Realem Sociedad

Promocja skierowana jest dla nowych użytkowników. Zarejestruj swoje konto z kodem promocyjnym GOAL i wykorzystaj kurs 200.00 na gola FC Barcelony. Wymagana jest akceptacja zgód marketingowych oraz postawienie stosownego zakładu za min. 1 zł.

Jak przewidują nasi eksperci, to właśnie Barcelona jest zdecydowanym faworytem poniedziałkowej konfrontacji.

Jak odebrać ten bonus?

  • Zarejestruj się z kodem GOAL lub klikając w powyższy banner
  • Zaakceptuj zgody marketingowe
  • Dokonaj depozytu
  • Postaw za min. 1 zł zakład na gola FC Barcelony
  • Jeżeli trafisz, otrzymasz extra 200 zł w gotówce

Czy “Duma Katalonii” strzeli w meczu FC Barcelona – Real Sociedad?

W związku z promocją przygotowaną przez bukmachera TOTALbet, warto zastanowić się czy FC Barcelona zdobędzie gola w poniedziałkowym spotkaniu. Osobiście uważam, że jest na to duża szansa.

“Duma Katalonii” jest jednocześnie podrażniona ostatnią porażką z Gironą, ale też zmotywowana, bowiem może błyskawicznie odzyskać stracony na rzecz Girony fotel wicelidera La Liga. By tak się stało, Barca musi pokonać Sociedad.

Również statystyki przemawiają za tym, że FC Barcelona strzeli przynajmniej jedną bramkę. Taka sytuacja miała bowiem miejsce w 19 ostatnich meczach przeciwko Realowi Sociedad.

Barca może pochwalić się również niezłą skutecznością w ostatnich kolejkach La Liga. Co prawda podopieczni Xaviego wygrali tylko jeden z trzech meczów, ale strzelili w nich łącznie 8 goli. W dobrej formie jest Robert Lewandowski, który będzie próbował zanotować trzecie spotkanie z rzędu z trafieniem.

Wszystko to sprawia, że FC Barcelona powinna znaleźć przynajmniej raz sposób na pokonanie bramkarza rywali, Alexa Remiro.

Warunki bonusu TOTALbet na gola gospodarzy w meczu FC Barcelona – Real Sociedad

Promocja, jak już wspomniałem, skierowana jest do nowych użytkowników. Jest to dedykowany bonus, który wymaga rejestracji z kodem promocyjnym GOAL. Oprócz tego, TOTALbet wymaga potwierdzenia zgód marketingowych, zasilenia konta oraz postawienia za minimum 1 zł zakładu pojedynczego na gola FC Barcelony. Dodatkowo, maksymalnie w ciągu 24 godzin od zakończenia meczu FC Barcelona – Real Sociedad, należy dokonać weryfikacji swojej tożsamości. Typerzy, którzy trafią zakład na gola Barcy, otrzymają 200 złotych bonusu w gotówce. Środki te nie wymagają obrotu!

Jak znaleźć ten bonus?

Masz problem, żeby znaleźć wspomniany bonus na stronie bukmachera TOTALbet? Nic dziwnego, bowiem to dedykowana promocja dla czytelników naszego serwisu. Wystarczy, że klikniesz w ten link lub w dowolnie inny, w czytanym właśnie przez Ciebie tekście, a zostaniesz przekierowany wprost do aktywowania bonusu.

Komentarze