Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminEuro 2020: bonusy i promocje od A do Z


Wszyscy już nie możemy doczekać się Mistrzostw Europy. Od wielu tygodni w Polsce toczy się dyskusja nie tylko, kto sięgnie po triumf na Starym Kontynencie, ale przede wszystkim, jak wypadną biało-czerwoni. Każdy z nas życzyłby sobie powtórzenia sukcesu sprzed czterech lat, kiedy to na Mistrzostwach Europy dotarliśmy do ćwierćfinału, przegrywając po rzutach karnych z Portugalią.

Olbrzymie zainteresowanie Mistrzostwami Europy odnotowują także zakłady bukmacherskie, które już pracują, by przygotować na Euro 2020 bonusy dla graczy. Czego możemy się w tej kwestii spodziewać?


Graj w STS!
Euro 2020 promocje


Mistrzostwa Europy to niezwykle gorący czas. Kibice wręcz szaleją na punkcie rywalizacji najlepszych reprezentacji Starego Kontynentu. Oczywiście nie powiemy, bo byłoby to nadużyciem, że każdy fan od “deski do deski” śledzi wszystkie mecze Mistrzostw. Niemniej jednak, najważniejsze mecze turnieju poruszają nawet tych, którzy na co dzień niekoniecznie wybierają w kanałach telewizyjnych piłkę nożną.

Turniej Mistrzostw Europy to także idealna okazja na przygodę z zakładami bukmacherskimi. W wielu domach, barach, czy miejscach pracy toczy się zawsze sporo zaciekłych dyskusji. Każdy ma swoje typy na to, kto wygra Euro 2020, kto zostanie królem strzelców no i oczywiście - jak wypadnie reprezentacja Polski. Część z osób próbuje swoich sił obstawiając mecze u bukmacherów.

Kolejni wciąż się wahają, ale warto zauważyć, że na Euro 2020 bonusy w zakładach bukmacherskich bywają niezwykle atrakcyjne. Szeroka jest też oferta zakładów, a z racji olbrzymiej popularności Mistrzostw Europy mecze te idzie przeważnie łatwiej przeanalizować, niż piłkę klubową.

STS Euro 2020 promocje
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Jak zatem mogą wyglądać na Euro 2020 promocje bukmacherskie? Po pierwsze warto wspomnieć, że aktualnie zakłady bukmacherskie proponują oferty powitalne dla nowych graczy. Oznacza to, że na start możesz liczyć na dodatkową kasę. Co najczęściej znajdują się w pakietach powitalnych legalnych bukmacherów?


Obrót bonusem na Euro 2020


Każde promocje, czy to w pakiecie powitalnym, czy specjalne na Euro 2020 bonusy wymagają określonego obrotu przyznanymi pieniędzmi. To naturalny ruch w branży bukmacherskiej. Zakłady dadzą Ci darmową kasę, ale nie pozwolą, byś ją zgarnął i zniknął. Wobec tego z otrzymaną kasą możesz zrobić praktycznie co chcesz - w obrębie strony bukmachera, ale jeśli zechcesz ją wypłacić, to musisz spełnić z góry narzucone warunki. Nazywane są one obrotem bonusem.

Jak wygląda najczęściej obrót bonusem? Bukmacher definiuje jego warunki. Mogą być w nim zawarte wszystkie warunki z poniższej listy, albo też tylko wybrane - w zależności od konkretnej promocji.


Jakich bonusów możemy się spodziewać u bukmacherów?


No właśnie, napisaliśmy już o ofercie powitalnej i obrotach. A jakie będą na Euro 2020 bonusy u legalnych bukmacherów?

Jedno jest pewne. Zakłady bukmacherskie nie przejdą obojętnie obok promocji dla graczy, bo doskonale sobie zdają sprawę, jak wygląda popularność Mistrzostw Europy i ile zakładów w tym czasie jest zawieranych. Dlatego na Euro 2020 promocje bukmacherskie są czymś naturalnym, czego doświadczamy przy okazji każdego, tak wielkiego turnieju. Poniżej zamieszczamy listę prawdopodobnych promocji.Obstaw Euro 2020 w STS!