Etoto – opinie i recenzja zakładów bukmacherskich

Bukmacher Etoto chce by jego opinie były jak najlepsze, dlatego próbuje poprawiać ofertę, by jeszcze lepiej dostosować ją do użytkowników. W recenzji Etoto zwraca się uwagę na często zmieniający się bonus powitalny, co dla jednych stanowi atut, a dla drugich wadę tego bukmachera. Firma ta na rynku znalazła stabilizacje po kilku latach modernizacji oferty i modyfikowaniu strony internetowej, jak i aplikacji mobile. Etoto w marketingu online radzi sobie świetnie, co pokazują zasięgi w mediach społecznościowych – zwłaszcza na YouTube. A jak oceniane są zakłady i pozostałe funkcje tego bukmachera?

  • Etoto to legalny polski bukmacher
  • Ambasadorami marki są między innymi Mateusz Borek i Michał Pol
  • Oferta bonusowa Etoto to obecnie bonus od pierwszej wpłaty 200% do 200 zł.
etoto
88/100
Zakłady bukmacherskie eToto i Quiz pod napięciem

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin

Spis treści:

Etoto – opinie o bukmacherze

Bukmacherzy robią wiele, by opinie o nich cały czas szły w górę. Kiedy firm jest coraz więcej, to konkurencja się zaostrza i o pozytywne opinie coraz trudniej. Typerzy oczekują coraz to lepszych bonusów i kursów, więc bukmacherzy non stop muszą czuwać, by konkurencja ich nie wyprzedziła. Ocena Etoto powinna dotyczyć aktualnych produktów tego bukmachera, a nie wspomnień z lat ubiegłych. To bukmacher Etoto, który uległ znaczącej zmianie. Trzeba powiedzieć sobie jasno, że od niszowej firmy awansował na bardzo rozpoznawalnego operatora zakładów sportowych.

Wysokie opinie przyznawane są nie tylko za rozpoznawalność, ale zwłaszcza za to, co bukmacher ma w środku. Użytkownicy zwracają uwagę na te aspekty, które bezpośrednio oddziałują na ich grę. W przypadku Etoto sprawdziliśmy dokładnie rejestrację i bonusy powitalne w ETOTO, a także zakłady bukmacherskie, metody płatności, aplikację mobile i obsługę klienta. Nie chcemy bazować tylko na powierzchownych recenzjach, dlatego postanowiliśmy się wgryźć w temat, żeby dokładnie ocenić bukmachera Etoto.

etoto opinie
ETOTO opinie

Opinie o rejestracji i bonusach Etoto

Jakie mogą być opinie o rejestracji w Etoto, jeśli konto można założyć bez dowodu osobistego w mniej niż minutę? No, bądźmy szczerzy – trudno o lepszą opcję na rynku, jeśli chodzi o łatwość utworzenia konta gracza. Etoto pod tym względem wycisnął cytrynę do ostatniej kropli, bo jakoś nie możemy sobie wyobrazić, że rejestracja mogłaby być jeszcze krótsza. Formularz jest tak podstawowy, że konto użytkownika można zarejestrować po uzupełnieniu dosłownie kilku pól na stronie etoto.pl. Podanie adresu e-mail, numeru telefonu, PESEL oraz imienia i nazwiska wystarczy do tego, żeby zarejestrować się u tego bukmachera.

Na pozytywną opinię Etoto pracuje też fakt, że bukmacher umożliwia rejestrację z kodem bonusowym. To niejako gwarancja, że uzyskując taki kod można zagrać za większe bonusy powitalne. A znajdujesz się w doskonałym miejscu, bo my specjalizujemy się w tego rodzaju ofertach. Sprawdzając kod bonusowy Etoto w naszym portalu ocena tego operatora może być tylko lepsza!

Bonusy Etoto to temat, który często poddawany jest pod dyskusję, bo dla wielu graczy bukmacher ten za bardzo z nimi eksperymentuje. Czasami lepsze jest wrogiem dobrego – ostatnio Etoto zastąpił zakład bez ryzyka bonusem 200% do 200 PLN. Ocena bonusu pozostaje kwestią gustu, ale sądzimy, że poprzedni cashback ze zwrotem na konto główne mógł bardziej cieszyć początkujących użytkowników. Potrojenie wpłaty, czyli bonus 200% to wysoka gratyfikacja, ale dzięki niej można uzyskać 200 PLN. W poprzedniej opcji bonusu Etoto do zgarnięcia było 1000 PLN. Opinie odnośnie tej modyfikacji mogą być nieprzychylne dla bukmachera.

Zakłady bukmacherskie Etoto

Tak jak solą piłki nożnej są gole, tak najważniejszą rolę u bukmacherów odgrywają zakłady sportowe. W dzisiejszych czasach wydaje się, że typy przedmeczowe i “na żywo” są tak samo ważne w ofertach bukmacherów. Jakie opinie mają te produkty od Etoto? Oczywiście zakłady przedmeczowe i live są przez całą dobę do dyspozycji zarejestrowanych graczy. Kiedy Etoto kilka lat temu wchodził na rynek online, to zamykał przyjmowanie zakładów o godzinie 22:00. To jednak stare czasy i lepiej do nich nie wracać – na ten moment Etoto funkcjonuje w oparciu o najwyższe standardy bukmacherów online.

Zakłady na etoto.pl i mobilnej aplikacji Etoto są odpowiednio usystematyzowane. Na pierwszy plan wybijają się zakłady na piłkę nożną, które dominują u wszystkich operatorów w Polsce. Obstawianie tego sportu może odbywać się z udziałem setek rynków, więc dla Etoto nie stanowi kłopotu przyjmowanie typów na:

Mecze najważniejszych lig i tych mniej istotnych (niższe klasy rozgrywkowe) udostępniane są też w livebettingu Etoto.

Patrząc na układ sportów Etoto widać, że po piłce nożnej plasują się takie dyscypliny jak tenis ziemny, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie i piłka ręczna. Na kolejnych miejscach jest tenis stołowy, MMA, żużel i boks. Wchodząc w szczegóły, to w zakładach Etoto kursy dotyczą ponad 20 dyscyplin sportowych. W naszej opinii to dobry wynik i powodów do narzekań być nie powinno.

W zakładach sportowych Etoto z dodatkowych możliwości oferowany jest cash out i szybki kupon. Ta druga metoda, to możliwość zagrania kuponu z odpowiednimi filtrami. Na szybkim kuponie możesz ustalić okres meczów, przedział kursów, stawkę i to, ile chcesz wygrać. W oparciu o te wytyczne bukmacher zaproponuje losowe zdarzenia na kuponie.

Na pozytywne opinie Etoto pracują też sporty wirtualne, które działają przez 24 godziny na dobę, a mecze piłkarskie są z podstawionym komentarzem Mateusza Borka. Czego brakuje? W Etoto użytkownicy wciąż nie mogą skorzystać z gier karcianych.

Opinie o systemie płatności w Etoto

Kwestie finansów w zakładach bukmacherskich online są ważne ze względu na bezpieczeństwo. Użytkownicy powinni mieć do dyspozycji sprawdzone metody wpłaty, które nie będą poddawać pod żadną wątpliwość bezpieczeństwa transakcji. Etoto, jak każdy inny legalny bukmacher, korzysta z certyfikowanych systemów płatności. Wiele z nich działa na rynku online długie lata przez co mają dobre opinie. Wystarczy wspomnieć o przelewach BLIK, Paysafecard i serwisie Przelewy 24.

Etoto nie jest najlepszym bukmacherem, jeśli chodzi o ilość opcji płatniczych. To bukmacher, który poszedł po najmniejszej lini oporu i zaproponował podstawowe formy dokonywania wpłaty. Z drugiej strony użytkownicy przesyłający pieniądze z konta bankowego, nie będą mieć żadnych problemów z dokonaniem takiej transakcji. Na minus może działać brak portfeli Skrill i Neteller. Można rzec, że braki te Etoto nadrabia minimalną kwotą, którą pozwala zdeponować, bo jej wartość rozpoczyna się już od 1 PLN.

Systemy płatnicze dostępne w Etoto nie pobierają prowizji od twoich przelewów. Wszystkie metody są tak przystosowane, by zaksięgować płatność o każdej porze dnia i nocy. Inaczej może być w przypadku wypłat na rachunek bankowy – wówczas wiele zależy od sesji księgowania przelewów przychodzących przez konkretne banki. Do wypłaty również wystarczy 1 PLN na saldzie głównym.

Etoto opinie – aplikacja mobilna

W 2021 roku Etoto znacząco odświeżył aplikację mobilną. Poprzednia wersja rodziła negatywne komentarze, co do działania apki na iOS i Android. Nowa wersja rozwiązała wszystkie te problemy – została znacznie przyśpieszona, co usprawnia typowanie przez telefon i tablet. Na pewno na starcie należą się brawa dla Etoto, że aplikacja jest dostosowana do urządzeń mobile Android i iOS. Dzięki temu nie ma kłopotów z jej dostępnością, bo wiemy, że w Polsce większość smartfonów i tabletów korzysta na podstawie tych systemów operacyjnych.

Plusy aplikacji? To że jest darmowa oraz umożliwia weryfikację konta poprzez moje ID. To sprawia, że w telefonie logując się przez moje ID do bankowości elektronicznej – od razu zweryfikujesz konto stałe u tego bukmachera. Automatycznie w ten sposób odblokujesz wypłaty, które również zlecisz z pozycji smartfona. Użytkownikom powinna spodobać się też możliwość zagrania zakładu turbo za pośrednictwem jednego kliknięcia w aplikacji.

etoto recenzja - aplikacja mobilna
Etoto – aplikacja mobilna

Obsługa klienta

W dziale support można poruszać się dowolnie u bukmachera Etoto, ponieważ oferuje on rozbudowany zestaw FAQ. To odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wiele razy jest tak, że wystarczy przejrzeć tą stronę, żeby rozwiązać swój problem. Jeśli jednak to nie pomoże, to obsługa klienta Etoto czeka na ciebie na live chat i poczcie e-mail.

Kontakt “na żywo” z Etoto dzięki konwersacji na czacie możliwy jest w godzinach 9:00 – 22:00. Nie jest to co prawda cała doba, ale podoba nam się, że bukmacher postawił na taką, bezpośrednią formułę odpowiedzi na pytania.

Etoto – nasza recenzja

Wystawiając opinie o bukmacherach stosujemy skalę 1-10. Na jaką ocenę w naszej recenzji zasługuje Etoto? Dajemy notę 8/10 plasując tego bukmachera w środku stawki legalnych operatorów. Rejestracja i weryfikacja poprzez moje ID to duże udogodnienia. Wprowadzenie na rynek nowej aplikacji również pokazuje, że Etoto szuka poprawy. Jeśli chodzi o bonus na start to mamy wrażenie, że lekko się zagalopował, bo zakład bez ryzyka był lepszym rozwiązaniem niż 200% od depozytu. No, ale to tylko nasza opinia! Niektórzy użytkownicy mogą być zadowoleni, że na start odbiorą aż trzykrotność swojej wpłaty.

etoto

88/100
  • Legalny bukmacher UK
  • Sprawdzone i zweryfikowane 22. września 2021
  • Quiz Pod Napięciem
  • Mateusz Borek i ambasadorzy

Zakłady bukmacherskie eToto i Quiz pod napięciem

Bukmacher Etoto promowany jest w Polsce przez Mateusza Borka, Michała Pola oraz Tomasza Smokowskiego