Austria – Francja: Betfan. 250 zł freebetu za gola Kyliana Mbappe

Betfan przygotował promocję na mecz Austria - Francja na Euro 2024. Bukmacher oferuje freebet 250 zł za gola Kyliana Mbappe.

250 zł w Betfan za gola Mbappe w meczu Austria - Francja
Betfan Na zdjęciu: 250 zł w Betfan za gola Mbappe w meczu Austria - Francja
Betfan
Freebet 300 zł
Gol Mbappe z Austrią
  • Francja rozpocznie zmagania na Euro 2024 meczem z Austrią
  • Betfan oferuje bonus 250 zł za gola Kyliana Mbappe
  • Skorzystanie z promocji gwarantuje ci kod promocyjny GOAL

Austria – Francja: freebet 250 zł od Betfan za gola Mbappe

Na nadchodzący mecz Euro 2024 Austria – Francja Betfan przygotował ciekawą promocję, dzięki której można zgarnąć freebet o wartości aż 250 zł. Podstawowym warunkiem udziału jest wytypowanie gola Kyliana Mbappe oraz rejestracja w Betfan z naszym kodem promocyjnym GOAL.

Operatorzy bardzo intensywnie działają podczas mistrzostw Europy. Wszystkie najważniejsze informacje o ich ofertach znajdziesz w naszym tekście: Bonusy i promocje bukmacherskie na Euro 2024.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Betfan z kodem promocyjnym GOAL lub kliknij w powyższy banner
  2. W procesie rejestracji zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać do depozytu dokładnie 30 zł
  4. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta o stawce 2 zł, na którym znajduje się dowolny typ z oferty przedmeczowej Austria – Francja
  5. Zbuduj drugi kupon SOLO lub AKO za 28 zł zawierający dowolne zdarzenia (kurs min. kuponu: 2.00)
  6. Kupon musi być rozliczony do 17.06.2024 do godz. 23:59.
  7. Jeżeli Mbappe zdobędzie jednego gola, otrzymasz freebet w wysokości 250 zł

Austria – Francja: Czy Kylian Mbappe strzeli gola?

Kylian Mbappe to pewny punkt drużyny Didiera Deschampsa już od 2018 roku. Gwiazdor Les Bleus, który tego lata przenosi się do Realu Madryt, seryjnie zdobywa bramki i jest uważany za głównego kandydata do zdobycia korony króla strzelców na Euro 2024.

Jakub Boroń
Jakub
Betfan
Freebet 300 zł
Mbappe strzeli gola z Austrią

W spotkaniu Austria – Francja można się spodziewać jednostronnego widowiska. Eksperci sugerują, że Trójkolorowi odniosą pewne zwycięstwo i zdominują przeciwnika. Przy takim obrazie gry spodziewam się, że Kylian Mbappe zdobędzie co najmniej jedną bramkę i w ten sposób spełni warunki promocji Betfan.

Warunki bonusu Betfan za gola Kyliana Mbappe z Austrią

Najważniejsza informacja jest taka, że bonus 250 zł za gola Kyliana Mbappe w meczu z Austrią będą mogli zdobyć tylko nowi gracze Betfan, którzy zarejestrują się z kodem GOAL i spełnią wcześniej podane kroki. Przede wszystkim należy dokonać wpłaty 30 zł i postawić kupon SOLO na dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej Austria – Francja oraz inny dowolny kupon za 28 zł (min, kurs: 2.00, rozliczony do 17.06.2024 do godz. 23:59).

Za freebet możesz zagrać na dowolnym kuponie. Bukmacher zaznacza, że wygrana zostanie pomniejszona o kwotę freebetu, a maksymalnie gracz może otrzymać 1700 zł jako zysk z zakładu.

Jak znaleźć ten bonus?

Jeśli już jesteś na naszej stronie, to znaczy, że dobrze trafiłeś i znalazłeś bonus Betfan. Teraz wystarczy, że klikniesz w jeden z linków lub bannerów w tym artykule i w ten sposób zyskasz możliwość udziału w promocji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze