Argentyna – Kanada: 300 zł bonusu od Superbet za wygraną mistrzów świata

W najnowszej odsłonie Copa America pozostało już bardzo mało niewiadomych. Jedną z nich jest wygrany z meczu Argentyna - Kanada. Superbet proponuje bardzo interesującą promocję na to spotkanie. Sprawdź szczegóły.

Superbet - legalny bukmacher
Na zdjęciu: Superbet - legalny bukmacher
  • Argentyna oraz Kanada tworzą pierwszą parę półfinałową bieżącej odsłony Copa America
  • Z kodem GOAL w Superbet możesz obstawić wygraną Argentyńczyków po kursie 150.00
  • Aby skorzystać z tej oferty, musisz wykonać kilka prostych kroków

300 zł bonusu od Superbet za zwycięstwo Argentyny

Na spotkanie Argentyna – Kanada Superbet postanowił zamieścić w swojej ofercie bardzo interesującą promocję. Każdy zainteresowany będzie mógł zgarnąć 300 zł bonusu. Wystarczy tylko zawrzeć zakład na triumf Leo Messiego i jego reprezentacyjnych kolegów.

Skorzystanie z promocji będzie możliwe po uprzedniej rejestracji konta w Superbet z kodem promocyjnym GOAL. Oprócz tego bukmacher wymaga wykonania paru niezbyt skomplikowanych czynności. O szczegółach informujemy poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Załóż konto z kodem promocyjnym GOAL, a także zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  2. Wpłać pierwszy depozyt w kwocie 50 zł lub wyższej.
  3. Obstaw premierowy zakład na wygraną Argentyny z Kanadą po kursie 150.00.
  4. Stawka zakładu nie może być niższa niż 2 zł.
  5. Jeśli postawiony kupon okaże się trafiony, to na Twoje konto trafi 300 zł bonusu.
Promocja Superbet na spotkanie Argentyna - Kanada
Promocja Superbet na spotkanie Argentyna – Kanada

Czy Argentyna pokona Kanadę?

Od 2007 roku, a więc pierwszej edycji Copa America z udziałem Lionela Messiego reprezentacja Argentyny tylko raz nie zameldowała się na podium tych prestiżowych rozgrywek. Stało się to w roku 2019. Można więc chyba śmiało rzec, że wielki Leo jest swoistym talizmanem Albicelestes.

Podczas trwającej edycji Biało-błękitni bronią tytułu zdobytego przed trzema laty i jeśli nie stanie się nic nieoczekiwanego, to lada chwila dopiszą do swojego konta triumf numer szesnaście w całej dotychczasowej historii.

Superbet
150.00
Argentyna wygra z Kanadą

Do realizacji zamierzonego celu pozostały jeszcze dwie przeszkody. Pierwszą z nich jest Kanada. Argentyńczycy już raz pokonali tę ekipę w trakcie zmagań grupowych. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że lada chwila ten sukces powtórzą.

Warunki bonusu Superbet na wygraną Argentyny

Promocja gwarantująca 300 zł bonusu za wygraną Argentyny z Kanadą jest zarezerwowana wyłącznie dla nowych klientów, którzy dokonali rejestracji z kodem GOAL. Superbet obliguje również takich użytkowników do wykonania paru niezbyt skomplikowanych czynności. Nieco szerzej wspominaliśmy o nich we wcześniejszej części tekstu.

Przyznany bonus będzie można przelać na rachunek bankowy dopiero po wykonaniu trzykrotnego obrotu całością otrzymanej nagrody. Należy tego dokonać na kuponach SOLO lub AKO z kursem ogólnym większym bądź równym 1.91.

Co jeśli nie trafię typu na zwycięstwo Argentyńczyków?

Rejestracja z kodem GOAL pozwala obstawiać bez ryzyka przez pierwszy tydzień gry w Superbet. Jeśli więc zawarty przez Ciebie zakład okazałby się zakładem nietrafionym, to Superbet zwróci Ci wszystkie zainwestowane środki.

Jak znaleźć ten bonus?

Ta promocja jest zarezerwowana wyłącznie dla czytelników serwisu Goal.pl. Można z niej skorzystać poprzez kliknięcie w stosowny link lub też wejście w jeden z dedykowanych bannerów.

Komentarze