Sensacja w Pucharze Króla. Trzecioligowiec otwiera wynik meczu z Barceloną [WIDEO]

W 1/8 finału Pucharu Króla czekał nas pojedynek Unionistas de Salamanca – FC Barcelona. Niespodziewanie to trzecioligowi gospodarze otworzyli wynik czwartkowego starcia.

Inaki Pena
IMAGO / NurPhoto Na zdjęciu: Inaki Pena
  • Barcelona dała się zaskoczyć niżej notowanym rywalom – Unionistas otwierają wynik rywalizacji w 1/8 finału Pucharu Króla
  • Gospodarze pokonali Iñakiego Peñę po akcji Juana Serrano i Alvaro Gomeza
  • 26-letni Gomez popisał się znakomitym uderzeniem bez przyjęcia

Puchar Króla. Barcelona zaskoczona przez Unionistas

FC Barcelona nie notuje najlepszego okresu. Podopieczni Xaviego nie przekonują stylem gry, a w tabeli La Liga plasują się dopiero na 4. lokacie. Na dodatek w finale Superpucharu Hiszpanii zostali rozbici przez Real Madryt, który wygrał aż 4:1. Po tym meczu głosy sugerujące zwolnienie trenera tylko się nasiliły.

Czy Xavi jest już o krok od rozstania z Barcą? W meczu z Unionistas de Salamanca w 1/8 finału Pucharu Króla Hiszpan na pewno nie poprawił swoich notowań. Niżej notowani rywale w 31. minucie wykorzystali złe ustawienie defensywy gości i otworzyli wynik spotkania. Na listę strzelców wpisał się Alvaro Gomez, który w świetnym stylu wykorzystał dogranie Juana Serrano.

W 45. minucie Barcelona doprowadziła do wyrównania. Joao Felix zagrał w kierunku Ferrana Torresa, a ten po długim solowym rajdzie nie dał szans Ivanowi Martinezowi.