Goal.pl w 2024 rok wchodzi z dużym wzmocnieniem składu!

Goal.pl 2024 rok zaczyna od informacji transferowych. Nie, nie chodzi tu o Zielińskiego do Interu, nie chodzi o Lewandowskiego do Arabii czy o nową dziewiątkę dla Realu. Tu chodzi o transfer z Ekstraklasy do naszego serwisu!

Aleksandra Szynal w Goal.pl
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: Aleksandra Szynal w Goal.pl

Aleksandra Szynal w Goal.pl

Mamy przyjemność poinformować, że od stycznia pracę w naszym zespole zaczyna Aleksandra Szynal, która dołącza do nas po transferze z Cracovii. Aleksandra w ostatnim czasie pełniła funkcję rzeczniczki prasowej klubu. W Goal.pl będzie odpowiedzialna głównie za rozwój i produkcję krótkich form wideo na naszych kanałach w mediach społecznościowych.

– Cieszę się, że Aleksandra Szynal zaufała nam i zdecydowała się na pracę w Goal.pl. Do tej pory dała się poznać jako bardzo kreatywna i odpowiedzialna osoba w dziale marketingu i mediów Cracovii. Jestem pewny, że te doświadczenia przeniesie również na nasz serwis i nasze media społecznościowe. Tu damy jej również większą niezależność i swobodę w działaniach przy produkcji materiałów wideo. To kolejny krok w rozwoju Goal.pl, a jestem przekonany, że w 2024 roku nie jest to nasze ostatnie słowo 😉 – powiedział Wojciech Demusiak, redaktor naczelny Goal.pl.

– Z ogromną przyjemnością dołączam do zespołu Goal.pl! Jestem przekonana, że praca w tej redakcji będzie dla mnie nowym wyzwaniem, a zarazem ekscytującą przygodą, której z radością postanowiłam się podjąć. Cieszę się, że zasilę szeregi świetnego i prężnie działającego zespołu! – powiedziała Aleksandra Szynal.

Komentarze

Na temat “Goal.pl w 2024 rok wchodzi z dużym wzmocnieniem składu!

Wszystko pięknie ale jeśli chcecie się naprawdę rozwijać to pomyślcie o większym nacisku na korektę wpisów i na sens tego co piszą autorzy. Rozliczajcie ich jakoś z chociażby czytania tekstu przed wysłaniem. Wasze “newsy” składają się z kilku zdań a grzecznie mówiąc są autorzy, którzy popełniają mnóstwo błędów w tak krótkich formach dziennikarskich. Jakość wpisów na Waszym portalu jest naprawdę dość niska, spróbujcie coś z tym zrobić bo czytanie niektórych z nich to katorga. Są autorzy, którzy w każdym jednym wpisie robią mnóstwo błędów i nie widać poprawy. Często też jest dublowanie newsów. Pochylcie się nad tym, proszę.