Fortuna 1 Liga: Remisy w Radomiu i Tychach

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: LigaPolska.pl  |  22.02.2020 22:22

Łukasz Moneta  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W pierwszym czwartkowym meczu 23. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Radomiaka Radom zremisowali bezbramkowo z Odrą Opole. Tym samym ekipa z Mazowsza traci już siedem "oczek" do trzeciej Stali Mielec i osiem do Podbeskidzia Bielsko-Biała i Warty Poznań. Z kolei GKS Tychy w drugim spotkaniu wieczoru rzutem na taśmę zremisował z Zagłębiem Sosnowiec.

W boju w Radomiu na pewno zespołem bliższym zwycięstwa byli gospodarze. Nie tylko dlatego, że dłużej utrzymywali się przy piłce, ale też mieli okazję, po której Maciej Górski trafił w poprzeczkę. W końcówce rywalizacji gola dla gości mógł natomiast strzelić wprowadzony w drugiej połowie Szymon Skrzypczak, ale ostatecznie futbolówki do siatki nie skierował.

W drugim czwartkowym spotkaniu GKS Tychy, chociaż przez znaczną część meczu przegrywał po trafieniu z 33 minuty Fabiana Piaseckiego z rzutu karnego, to ostatecznie w ostatniej minucie doliczonego czasu rywalizacji zremisował. Łukasz Moneta wykorzystał dośrodkowanie Wojciecha Szumilasa, dzięki czemu mecz zakończył się rezultatem 1:1.