REKLAMA
REKLAMA

Pochettino zadowolony pomimo porażki

dodał: Adam Buciński  |  źródło: Sky Sports  |  14.01.2019 16:50
Pochettino zadowolony pomimo porażki

Mauricio Pochettino  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
W ostatnią niedziele doszło do spotkania pomiędzy Tottenhamem a Manchester United. Pomimo porażki, trener Kogutów twierdzi, że może być dumny ze swojego zespołu, a drugą połowę określił jedną z najlepszych, jakie widział w wykonaniu londyńskiej drużyny.

Mauricio Pochettino przyznał, że największą różnicę zrobił David de Gea, który w niedzielnym starciu zaprezentował się z fantastycznej strony Pomimo porażki, jest on jednak zadowolony ze swojego zespołu, a także uważa, że był to jeden z najlepszych występów Tottenhamu pod jego przewodnictwem.

- Jestem bardzo zadowolony i dumny. Druga połowa tego meczu to był świetny występ, być może najlepszy podczas mojego pobytu w Londynie - powiedział Pochettino.

- Naszym głównym problemem był de Gea, który dokonał jedenastu interwencji. To świetny wynik. Uważam jednak, że zasłużyliśmy na zwycięstwo - dodał.

- Za to właśnie kochamy piłkę nożną. Czasami grasz świetnie, ale mimo tego punkty idą do twoich rywali. To normalne. Nie mam jednak powodów do niezadowolenia po tym meczu, a to jest najważniejsze. Nasz zespół gra coraz lepszą piłkę i chyba wszyscy czują to samo co ja - zakończył.

Tottenham, 22 kolejkach, zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli, a do lidera z Liverpoolu traci dziewięć punktów. Warto podkreślić, że jest to jedyny zespół w Anglii, który w tym sezonie jeszcze nie zremisował swojego spotkania.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco