REKLAMA
REKLAMA

Inzaghi: Lazio zostało skrzywdzone

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Italia  |  12.12.2017 10:45
Inzaghi: Lazio zostało skrzywdzone

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W spotkaniu Serie a pomiędzy Lazio a Torino (1:3) sędzia użył systemu VAR i za kontrowersyjną czerwoną kartkę wyrzucił z boiska Ciro Immobile. Sfrustrowany całym wydarzeniem jest trener gospodarzy, Simone Inzaghi.

Arbiter Piero Giacomelli  nie podyktował jedenastki dla Lazio, po tym jak ręką zagrywał Iago Falque. Później wyrzucił z boiska napastnika gospodarzy, Ciro Immobile. Zrobił to dopiero po obejrzeniu zapisu wideo.

- Nie rozumiem jak można było podjąć decyzję o czerwonej kartce. Nicolas Burdisso zagrodził Ciro drogę i dlatego doszło do uderzenia. To nie było celowe - mówił po meczu sfrustrowany trener Inzaghi.

- Decyzja arbitrów ustawiła cały mecz. Czujemy, że czwarty tydzień z rzędu zostaliśmy oszukani. To naprawdę daje do myślenia, tym bardziej, że wszyscy widzieli, co się działo - dodał Inzaghi.

Okazuje się, że Burdisso miał mówić arbitrowi, że Immobile  nie uderzył go celowo. - Żaden z sędziów jednak nie wziął jednak tego pod uwagę. Obejrzeli zapis wideo i podjęli decyzję, która nas pogrążyła - stwierdził trener Lazio.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Fan Serie A | 12.12.2017 18:20

Ograliście Turyn i teraz mafia się mści okrutnie.

tylko_INTER | 12.12.2017 18:33

pajac, czerwo słusznegoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy