REKLAMA
REKLAMA

Krychowiak rozczarowany Emerym

dodał: sobmar  |  źródło: Sky Sports  |  14.10.2017 16:01
Krychowiak rozczarowany Emerym

Grzegorz Krychowiak

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Grzegorz Krychowiak (fot) przyznał, że był rozczarowany zachowaniem trenera Paris Saint Germain Unai Emery'ego w poprzednim sezonie. Hiszpański szkoleniowiec ściągnął Polaka do Paryża w ubiegłym roku, ale potem na niego nie stawiał.

Krychowiak nie rozumie zachowania Emery'ego, z którym wcześniej pracował dwa lata w Sevilli. 27-letni piłkarz nie wykluczył możliwości powrotu do PSG, ale obecnie skupia się na grze w barwach Baggies.

- Rozmawiałem z trenerem, ale za każdym razem, gdy z nim rozmawiałem, wyczuwałem, że mnie zwodzi. Nie rozumiem czemu. Trener zna mnie bardzo dobrze. Spędziliśmy razem dwa lata i zanim podpisałem kontrakt, powiedział mi, bym przeszedł do PSG i nie grałem. Jednak taka jest piłka i dla mnie najważniejszy jest następny sezon i następne mecze. Dla piłkarzy najważniejsze jest to, by grali, a ja nie grałem. Tak więc chciałem odczuwać przyjemność i grać w piłkę. Nie wiem. W piłce wszystko jest możliwe, więc zobaczymy. Nie myślę o tym, co będę robił w następnym sezonie. Myślę o tym, co będę robił w następnym meczu - powiedział Krychowiak.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco