REKLAMA
REKLAMA

Chmiel: Lech nie taki straszny jak go malują

dodał: pmamczak  |  źródło: LigaPolska.pl / Lech TV  |  25.05.2013 23:38
Olbrzymią niespodziankę sprawili w sobotnie popołudnie piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała. "Górale" wygrali 2:0 w Poznaniu z Lechem, dzięki czemu przybliżyli się do utrzymania w T-Mobile Ekstraklasie. - Nie taki ten Lech straszny jak go malują - podsumował sobotnie starcie Damian Chmiel, pomocnik Podbeskidzia.

- Pokazaliśmy charakter i zrealizowaliśmy wszystkie przedmeczowe założenia. Nie chciałbym mówić czy byliśmy lepszym zespołem, ale skoro wygraliśmy 2:0, to chyba tak? Nie taki ten Lech straszny jak go malują - powiedział Chmiel przed kamerami Lech TV.

- Przyjechaliśmy do Poznania po trzy punkty, bo gramy o życie. Plan ten wykonaliśmy - dodał.

Receptą na sukces "Górali" według 26-latka był brak kompleksów. - A czego mieliśmy się bać? - pytał. - Wyszliśmy na boisko i graliśmy swoje.

- Szkoda, że przegraliśmy poprzednie dwa mecze, ale nie patrzymy w przeszłość. Przyjechaliśmy do Poznania, wygraliśmy i walczymy dalej o utrzymanie. Jeśli wygrywa się na Lechu, przy takiej publiczności, motywacja do większej pracy jest jeszcze większa. Będziemy chcieli wygrać ostatnie dwa mecze i zobaczymy, co pokaże życie. Miejmy nadzieję, że się utrzymamy - zakończył pomocnik Podbeskidzia Bielsko-Biała.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

GoreK | 25.05.2013 23:52

Jakie macie opinie o tym zawodniku ?

Wkurzony | 26.05.2013 15:14

pijak,,nierób, leń o umiejetnosciach czysto pilkarskich nie wspomne bo zwyczajnie ich nie posiada. czyli typowy polski psaudo kopacz jakich na pęczki w naszym kraju.

ta liga ogolnie jest zalosna. jak to kuzwa jest ze nikt nie potrafi grac w ataku pozycyjnym tylko kontry, kontry, kontry... no i mamy efekty. ci z gornej polowy tabeli nie potrafia grac ze slabeuszami w dostaja od nich czesto w dupe.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy