REKLAMA
REKLAMA

Ballack: Nie miałem motywacji do dalszej gry

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  09.10.2012 18:34
Były pomocnik Bayeru Leverkusen Michael Ballack uważa, że jego decyzja o zakończeniu kariery była słuszna. - Chcę spędzać więcej czasu z rodziną - stwierdził Niemiec.

Po wygaśnięciu kontraktu z "Aptekarzami" Ballack postanowił zawiesić buty na kołku. - Miałem kilka ofert z innych klubów, ale brakuje mi motywacji do dalszej gry. Poza tym mam rodzinę: żonę i trzech synów. Chcę spędzać z nimi więcej czasu - mówił były gracz Chelsea Londyn.

Ballack przyznał również, że jest zawiedziony postawą Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB). - Mecz pożegnalny byłby czymś niesamowitym. Chciałbym, by ktoś zaproponował mi coś takiego. Niektórzy ludzie nie mieli jednak tego w planach i ja muszę to zaakceptować - podkreślił Niemiec.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

skyBUNDESLIGA | 09.10.2012 19:45

Przecież Löw zaproponował mu możliwość udziału w meczu towarzyskim z bodajże Brazylią, który miał być jego pożegnalnym występem w trykocie Die Mannschaft, ale Micha po przepychankach słownych w mediach stwierdził, że zasługuje na coś więcej i odmówił.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy