Rayo ma patent na Betis

dodał: Michał Machowski  |  źródło: primeradivision.pl  |  25.08.2012 22:57
Rayo Vallecano zainkasowało komplet punktów w starciu z Realem Betis. Madrytczycy wygrali w Andaluzji 2:1 (1:1).

W poprzednim sezonie madrytczycy mięli sposób na rywala z Andaluzji. Na finiszu sezonu wyżej uplasował się Betis, ale oba spotkania z Rayo Vallecano przegrał.

Jeżeli ktoś spóźnił się na to spotkanie, przegapił dwa trafienia. Już po dwóch minutach prowadzili dość niespodziewanie goście po bramce Pitiego, który wykorzystał dośrodkowanie Leo. Odpowiedź nadeszła błyskawicznie. Kilkadziesiąt sekund później po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry Benata piłkę głową w siatce umieścił Benat. Tak żywiołowego początku chyba nikt się nie spodziewał.

Po kwadransie gry powinno być 2:1 dla Andaluzyjczyków. Bramkarz Rayo miał szczęście, że piłka po uderzeniu głową Benata odbiła się od poprzeczki. Mimo kilku groźniejszych strzałów w pierwszej odsłonie żadnej z drużyn nie udało się już trafić do siatki. Boisko po przerwie musiał opuścić Paulao z powodu urazu, a zastąpił go Amaya.

Minęła godzina gry gdy na tablicy zmienił się rezultat. Leo, a więc ten sam który asystował przy pierwszym trafieniu dla swojego zespołu, tym razem osobiście wpisuje się na listę strzelców i kibice z Madrytu mają powody do zadowolenia.

Ostatecznie wynik nie ulega już zmianie i podobnie jak w zeszłym sezonie, Rayo ogrywa Betis na wyjeździe.

Real Betis - Rayo Vallecano 1:2 (1:1)