REKLAMA
REKLAMA

Napastnicy Werderu wracają do zdrowia

dodał: KMM  |  źródło: werder.de  |  16.08.2012 14:30
Najpierw Nils Petersen, a teraz także Marko Arnautović dołączył do grona zawodników trenujących normalnie z drużyną Werderu Brema. Obaj napastnicy mieli problemy zdrowotne.

Arnautović po raz pierwszy przystąpił do treningu w minioną środę. - Wszystko poszło dobrze – zapewniał na łamach oficjalnej witryny klubu. - Miałem trochę ciężkie nogi, ale to normalne. To było tylko małe naciągnięcie, dlatego powróciłem tak szybko. Chcę być do dyspozycji w weekend na mecz w Münster i zagrać przeciwko Preußen. To mój cel. - dodał reprezentant Austrii.

Napastnik kontuzji doznał w zeszłym tygodniu podczas treningu w Donaeschingen i ominął dwa sparingi z Aston Villa i Odense BK, a także mecz swojej kadry narodowej z Turcią. W towarzyskim meczu z duńską ekipą Werder wygrał 2:1 po bramkach Philippa Bargfrede i Floriana Trinksa. Przeciwko Odense zagrał także Nils Petersen, który wcześniej miał problemy z udem.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

KaeM16 werder | 16.08.2012 14:41

Pozytywny news ;) Szkoda tylko Cahlanoglu, bo czuję się jakby ktoś zabrał mi moją własność.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy