Strzał, rykoszet i wpadło. Motor odpalił [WIDEO]

Motor Lublin przy wypełnionych do ostatniego miejsca trybunach w Łęcznej miał zamiar wykonać kolejny krok w kierunku awansu do PKO Ekstraklasy, mierząc się z miejscowym Górnikiem. Ekipa Goncalo Feio w pierwszej odsłonie była konkretniejsza od rywali i przyniosło to efekt w postaci bramki.

Bartosz Wolski
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Wolski
  • Motor Lublin otworzył wynik rywalizacji w niedzielnych Derbach Lubelszczyzny
  • Gola dla beniaminka Fortuna 1 Ligi strzelił Bartosz Wolski
  • 26-latek zdobył szóstą bramkę w tym sezonie

Wolski z golem dla Motoru w derbach

Motor Lublin i Górnik Łęczna to drużyny, chcące w tej kampanii wywalczyć awans do elity. Na dzisiaj bliżej tego celu jest ekipa Goncalo Feio. Zielono-czarni jednak mieli nadzieję, że wykonają krok w kierunku strefy barażowej w niedzielę.

W pierwszej odsłonie derbowego starcia lublinian z zespołem z Łęcznej konkretniejszy był jednak beniaminek rozgrywek. Dało to efekt w postaci bramki, która padła w 32. minucie. W roli głównej wystąpił Bartosz Wolski, który oddał mocne uderzenie sprzed pola karnego. Piłka w międzyczasie odbiła się od jednego z rywali i Maciej Gostomski został zmuszony do kapitulacji.

26-letni pomocnik w tej kampanii rozegrał jak na razie 19 meczów ligowych. Zdobył w nich sześć bramek i zaliczył trzy kluczowe podania. Nowak trafił do Motoru latem minionego roku na zasadzie wolnego transferu ze Stali Rzeszów.

Komentarze