Wojciech Szczęsny
Wojciech Szczęsny Grzegorz Wajda

Wtorek w Serie A. Polski mecz w Turynie

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia rozegrana zostanie 14. kolejka włoskiej Serie A. Dwa pierwsze spotkania odbędą się we wtorek W pierwszym Crotone zmierzy się z Parmą, natomiast w drugim Juventus podejmował będzie Fiorentinę. Sprawdźcie nasze typy.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

FC Crotone – Parma Calcio

Rywalizacja w 14. kolejce rozpocznie się od pojedynku dwóch drużyn, które w ostatniej kolejce doznały porażek. Ostatnie w tabeli Crotone zmierzy się u siebie z Parmą. Gospodarze tego meczu kilka dni temu ulegli 1:3 na wyjeździe Sampdorii Genua, natomiast gości doznali wysokiej porażki 0:4 u siebie z Juventusem. Do wtorkowego spotkania przystąpią z nadzieją na zgarnięcie pełnej puli, co pozwoli im w lepszych humorach zasiąść do świątecznego stołu.

Sprawdź pełną zapowiedź i typy na mecz >

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 22. grudnia 2020 18:22.

Juventus FC – ACF Fiorentina

Drugie wtorkowe spotkanie ma zdecydowanego faworyta. Spisujący się z tygodnia na tydzień coraz lepiej zespół Juventusu zmierzy się u siebie z Fiorentiną. Biorąc pod uwagę formę prezentowaną przez obie jedenastki, każdy inny wynik niż wygrana drużyny Andrei Pirlo będzie ogromną niespodzianką. Na murawie w tym meczu powinniśmy zobaczyć dwóch polskich bramkarzy – Wojciecha Szczęsnego i Bartłomieja Drągowskiego.

Sprawdź pełną zapowiedź i typy na mecz >

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 22. grudnia 2020 20:38.

Tabela Serie A

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze