Włochy – Hiszpania: Squadra Azzurra przedłuży serię bez porażki? Kursy bukmacherskie

Włochy - Hiszpania
Włochy - Hiszpania fot. PressFocus

Reprezentacja Włoch w środę wieczorem zmierzy się z Hiszpanią w pierwszym spotkaniu półfinałowym Final Four Ligi Narodów UEFA. W roli faworyta do tej potyczki podejdą podopieczni Roberto Manciniego. Tymczasem prezentujemy najciekawsze kursy bukmacherskie na bój aktualnych mistrzów Europy z La Furia Roja.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Liga Narodów UEFA: Włochy – Hiszpania

Reprezentacja Włoch zmierzy się w środowy wieczór w bardzo interesująco zapowiadającym się boju z Hiszpanią. Podopieczni Luisa Enrique będą chcieli jednocześnie zrewanżować się Squadra Azzurra za porażkę w trakcie ostatniego europejskiego czempionatu.

Reprezentacja Włoch do gry po Euro 2020 wróciła, mając kłopoty. Podopieczni Roberto Manciniego najpierw zremisowali z Bułgarią (1:1). Następnie podzielili się punktami ze Szwajcarią (0:0). Przełamanie nastąpiło w boju z Litwą, gdy Squadra Azzurra odniosła przekonujące zwycięstwo (5:0).

Hiszpania po nie do końca udanych mistrzostwach Europy nie od razu wskoczyła na właściwe tory. Najpierw przegrała ze Szwecją (1:2). Zespół La Furia Roja zrehabilitował się jednak w boju z Gruzją (4:0) oraz Kosowem (2:0).

Hiszpania chce się zrewanżować Włoch za porażkę na Euro

Obie drużyny przystąpią do potyczki osłabione. W szeregach mistrzów Europy nie będzie mógł zagrać Matteo Pessina. Z kolei La Furia Roja będzie musiała radzić sobie bez: Marcosa Llorente, Braisa Mendeza i Pedriego. Bardzo ciekawie zapowiadają się jednak pojedynki z udziałem Federico Chiesy i Ferrana Torresa.

Fortuna zakłady bukmacherskie przygotowały na dzisiejszą potyczkę Włochy – Hiszpania atrakcyjną ofertę dla swoich użytkowników. Bukmacher z Cieszyna przygotował łącznie 123 zdarzenia do wytypowania. Przykładowo kurs na to, że obie drużyną strzelą gola, wynosi 1,92. Z kolei wariant na to, że w spotkaniu padnie powyżej 2,5 bramki, został oszacowany na 2,32.

Fortuna
2,32
obie drużyny strzelą gola – TAK

Największe szanse na strzelenie gola w środowym boju w szeregach gospodarzy ma Federico Chiesa. Kurs na to, że Włoch zdobędzie bramkę i jego zespół wygra, wynosi 5,00. Tymczasem prawdopodobieństwo na to, że na listę strzelców wpisze się Ferran Torres i Hiszpania wywalczy awans do kolejnej fazy rozgrywek, wynosi 7,00.

Fortuna
7,00
Ferran Torres strzeli gola i Hiszpania wygra

Według analityków bukmacherskich Fortuny kurs na to, że wygrają Włosi, wynosi 2,32. Wariant na to, że górą w środowym boju będzie Hiszpania, zostało natomiast oszacowane na 3,40.

Czytaj więcej: Mancini: prędzej, czy później przegramy

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze