Typy bukmacherskie na dziś: Słowacy pomogą Biało-czerwonym?

Anglia - Chorwacja
Anglia - Chorwacja PressFocus

W piątek czekają nas kolejne emocje związane z rywalizacją w fazie grupowej Euro 2020. Możemy poznać pierwsze rozstrzygnięcia grupach D i E. W najciekawiej zapowiadających się pojedynkach reprezentacja Szwecji zmierzy się ze Słowacją, natomiast Anglia podejmować będzie Szkotów. Sprawdź nasze typy na dziś.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Szwecja – Słowacja, typy bukmacherskie na dziś (18.06.2021)

O godzinie 15:00 rozpocznie się pierwsze dzisiejsze spotkanie, w którym reprezentacja Szwecji zagra w Petersburgu ze Słowacją. Wynik tego meczu będzie duże znaczenie dla szans reprezentacji Polski na wyjście z grupy. Biało-czerwonych z pewnością bardziej zadowoli zwycięstwo Słowaków, którzy w poniedziałek znaleźli sposób również na nich.

Wygrana w tym meczu da Słowakom awans do fazy pucharowej. Czy będzie ich na to stać? Trudno powiedzieć. Szwedzi przystąpią do tego meczu z jednym celem, jakim jest zdobycie kompletu punktów. W pierwszej kolejce postawili skuteczny opór Hiszpanom i teraz wybiegną na murawę w roli faworyta.

My w tym meczu nie mamy wątpliwości i stawiamy na wygraną Szwedów. Nie spodziewamy się jednak zbyt dużej liczby bramek, dlatego też dokładamy zakład na poniżej 3,5 bramki.

Sprawdź naszą zapowiedź meczu Szwecja – Słowacja

Fuksiarz
2.27
wygrana Szwecji i poniżej 3,5 bramki

Chorwacja – Czechy, typy bukmacherskie na dziś (18.06.2021)

O godzinie 18:00 na murawę Hampden Park w Glasgow wybiegną reprezentacje Chorwacji i Czech. Obie przystąpią do tego meczu z nadzieją na zgarnięcie pełnej puli. Po większą presją w tym wystąpią Chorwaci, którzy na inaugurację przegrali 0:1 i ich sytuacji w walce o awans mocno się skomplikowała.

Reprezentacja Czech start w turnieju może zaliczyć do bardzo udanych, bowiem w wyjazdowym meczu pokonała 2:0 Szkocję. W piątkowym meczu z Chorwatami zadowoli ją nawet remis.

Bukmacherzy nieco większe szanse w tym meczu dają reprezentacji Chorwacji. Niewątpliwie czeka ich jednak trudne zadanie i w tym przypadku nie pokusimy się o wskazanie rozstrzygnięcia. Nie spodziewamy się jednak festiwalu strzeleckiego i stawiamy na poniżej 2,5 bramki.

Sprawdź naszą zapowiedź meczu Chorwacja – Czechy

Fuksiarz
1.65
poniżej 2,5 bramki

Anglia – Szkocja, typy bukmacherskie na dziś (18.06.2021)

Reprezentacja Anglii w piątek stanie przed szansą zapewnienia sobie udziału w fazie pucharowej tych mistrzostw. Na londyńskim Wembley podejmować będzie przed własną publicznością bardzo dobrze znanego sobie rywala – reprezentację Szkocji.

Anglicy w pierwszej kolejce uporali się z Chorwacją i teraz będą chcieli pójść za ciosem. Szkoci sprawili natomiast zawód swoim kibicom i przegrali na Hampden Park w Glasgow. Teraz muszą myśleć o sprawieniu niespodzianki, aby zachować szanse na wyjście z grupy.

W tym przypadku podobnie jak w meczu Szwecja – Słowacja stawiamy na wygraną faworyta, czyli reprezentacji Anglii oraz dopisujemy zakład na maksymalnie trzy gole w tym meczu.

Sprawdź naszą zapowiedź meczu Anglia – Szkocja

Fuksiarz
1.87
wygrana Anglii i poniżej 3,5 bramki

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze