Szwecja – Słowacja. Walka o awans w grupie A: kursy bukmacherskie

Alexander Isak
Alexander Isak fot. PressFocus

Reprezentacja Szwecji w piątkowe popołudnie zmierzy się w Sankt Petersburgu ze Słowacją. Mecz w Rosji z udziałem Trzech Koron będzie miał niezwykłe znaczenie dla polskiej drużyny, która w sobotni wieczór w Sewilli zmierzy się z Hiszpanią. Tym samym warto zapoznać się z tym, co do zaoferowania w kontekście piątkowej potyczki ma bukmacher Fortuna.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Reprezentacja Szwecji i drużyna Sokoli po udanych meczach w pierwszej kolejce fazy grupowej Mistrzostw Europy w boju w Rosji staną do rywalizacji w bezpośredniej potyczce. Chociaż Słowacy wygrali pierwsze starcie na Euro, to jednak faworytem w piątek będą Skandynawowie, którzy postawili się ostatnio niezmordowanym Hiszpanom (0:0).

Obie drużyny po raz ostatni grały ze sobą w 2018 roku, gdy miał miejsce rezultat 1:1. Tymczasem w styczniu 2017 roku Szwecja udzieliła Słowakom lekcji futbolu, która zapadła w pamięci kibiców tej ekipy na długo. Zespół Trzech Koron wygrał 6:0. Dwa gole w tym spotkaniu strzelił Sebastian Andersson.

Szwecja – Słowacja: kursy bukmacherskie

Fortuna zakłady bukmacherskie przygotowały ciekawą propozycją związaną z pierwszym piątkowym meczem. Faworytem w nim są zawodnicy reprezentacji Szwecji. Ich zwycięstwo zostało oszacowane na 1,91. Tymczasem ewentualną wygraną naszych południowych sąsiadów ustalono na 4,70. Wariant na to, że obie drużyny strzelą gola, jest okraszony kursem 2,08.

Eksperci cieszyńskiego bukmachera przewidują, że najbardziej realny wynik w dzisiejszym boju to 1:0 dla Skandynawów. Prawdopodobieństwo, że stanie się to faktem, zostało oszacowane na 5,60. Z kolei bardzo nierealne wydają się kilkubramkowe zwycięstwa każdej z ekip. Na przykład ewentualna wiktoria Słowaków 8:0, została określona na 1111. Ciekawostką jest natomiast opcja, z tym że gol padnie w obu połowach. Wynosi 2,04.

Fortuna
2,04
gol padnie w obu połowach – TAK

Szwecja – Słowacji: strzelcy goli

Kibiców na całym świecie najbardziej elektryzują gole. To one generują największy entuzjazm u fanów piłki nożnej. Najbardziej prawdopodobne jest to, że na listę strzelców po stronie zespołu Anderssona wpiszę się Alexander Isak. Kurs na takie zdarzenie to 2,50. Tymczasem w słowackim zespole najbardziej realny wydaje się scenariusz ze zdobyciem bramki przez Roberta Bozenika.

Fortuna
2,50
Isak zdobędzie bramkę – TAK

Pozostałe ciekawe kursy w Fortunie na mecz Szwecja – Słowacja na Euro 2020:

Sędzia główny na podstawie wideoweryfikacji nie uzna gola – TAK – 4,20
Rzut karny – TAK – 3,20
Padnie bramka samobójcza – TAK – 10,00
Zostanie zdobyty hat-trick – TAK – 22,00
Szwecja wygra do zera – TAK – 2,74

2720 zł na start od Fortuny

Fortuna zakłady bukmacherskie to jeden z największych i najlepszych bukmacherów w Polsce. Oferuje również jeden z najbardziej atrakcyjnych bonusów powitalnych na start. Łącznie można uzyskać nawet 2720!

Bonus powitalny w Fortunie składa się z trzech części. Zaraz po rejestracji konta w Fortunie możecie skorzystać z zakładu bez ryzyka aż do kwoty 600 zł. Jeśli pierwszy zakład “nie wejdzie” to otrzymasz zwrot całej kwoty na konto gracza.

Fortuna gwarantuje Ci również bonus 100% do 2100 złotych od drugiej wpłaty. To jednak nie wszystko! Po pełnej weryfikacji konta będziesz miał również możliwość postawienia zakładu za darmo o równowartości 20 złotych. Pamiętaj, aby w trakcje rejestracji podać Fortuna kod promocyjny GOAL.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze