Typy na weekend od Niezłej Typiary [WIDEO]

Niezła Typiara
Na zdjęciu: Niezła Typiara

W najbliższy weekend odpoczywamy od ligowej rywalizacji, ale nie oznacza to, że zabraknie ciekawych spotkań. W najnowszym odcinku Niezła Typiara wybiera się do Ameryki Południowej, Afryki oraz Francji.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Typy bukmacherskie 28-31 stycznia

W naszym materiale znajdziesz typy na mecze:

Kolumbia – Peru
Gambia – Kamerun
Burkina Faso – Tunezja
Olympique Marsylia – Montpellier
Paris Saint-Germain – OGC Nice

Reprezentacje z Ameryki Południowej przerwę na spotkania drużyn narodowych wykorzystują na rozegranie kolejnych meczów ramach eliminacji do mistrzostw świata. W jednym z nich Kolumbia zmierzy się z Peru i właśnie na ten pojedynek Niezła Typiara przygotowała ciekawy typ.

Reprezentacyjnej piłce przyglądamy się również w Afryce, gdzie rozpoczyna się rywalizacja w ćwierćfinałach Pucharu Narodów Afryki. Niezła Typiara przyjrzała się dwóm sobotnim spotkaniom, w których Gambia zmierzy się z Kamerunem, a Burkina Faso z Tunezją.

We Francji czeka nas natomiast pucharowa rywalizacja. Ten weekend został zarezerwowany na mecze Pucharu Francji. Swoje spotkania rozegrają między innymi drużyny Olympique Marsylia i Paris Saint-Germain. W naszym materiale znajdziecie typy na pojedynki z udziałem tych zespołów.

Superbet

Aż do 1554 zł

Tydzień bez ryzyka do 1300zł + darmowy zakład 34zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze