Fame MMA 21: typy i kursy

Typy i kursy na galę Fame MMA 21. W sobotę w PreZero Arenie w Gliwicach z pewnością nie zabraknie emocjonujących pojedynków. W oktagonie pojawi się m.in. Tomasz Adamek.

Tomasz Adamek
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Tomasz Adamek
  • Fame MMA 21 odbędzie się w sobotę, 18 maja
  • Walką wieczoru będzie starcie Tomasza Adamka z Patrykiem Bandurskim
  • Sprawdź nasze typy i kursy na Fame MMA 21

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 21

Fame MMA 21 odbędzie się w sobotę (18 maja) w PreZero Arenie w Gliwicach. Podczas wydarzenia dojdzie do kilku bardzo interesujących starć, a najciekawszym z nich ma być to z udziałem Tomasza Adamka. Legendarny “Góral” w walce wieczoru zmierzy się z Patrykiem “Bandurą” Bandurskim, czyli popularnym twórcą internetowym należącym do grupy “Bungee”.

Kto wygra w walce wieczoru?

Tomasz Adamek 86%
Patryk Bandurski 14%
43+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tomasz Adamek
  • Patryk Bandurski

Jak nadchodzące walki widzą eksperci? Sprawdziliśmy najnowsze kursy na Fame MMA 21, które mogą sugerować potencjalnych zwycięzców.

Walka Fame MMA 21Kursy w Betclic 
Patryk “Bandura” Bandurski – Tomasz “Góral” Adamek3.10 – 1.25
Alan Kwieciński – Michał “Wampir” Pasternak4.30 – 1.12
Grzegorz “Greg” Gancewski – Piotr “Szeli” Szeliga2.75 – 1.30
Dominik “Kaleson” Cybulski – Jakub “Guzik” Szymański1.28 – 2.90
Dominik “Mrozzo” Mrozowski – Rafał “Młody Ninja” Sobonkiewicz2.80 – 1.30
Klaudia Syguła – Ewa Piątkowska1.33 – 2.72
Rafał “Takefun” Górniak – Robert “Sutonator” Pasut1.80 – 1.77
Jakub “Azdus” Matowicki – Miłosz “Dejvid” Boras1.85 – 1.72
Adrian Cios – Tomasz “Strachu” Oświeciński2.90 – 1.28
Maciej “Kaczor BRS” Kaczmar – Mariusz “Hejter” Słoński2.50 – 1.38
Kursy Betclic z dnia 18.05.2024 r. | Oferta może ulec zmianie.

Fame MMA 21 typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na Fame MMA 21 nie mogą się obyć bez przewidywań na walkę wieczoru. Naturalnym faworytem ekspertów jest Tomasz Adamek, ale kursy na Patryka Bandurskiego nie są aż tak wygórowane, co może sugerować, że istnieje szansa na niespodziewane rozstrzygnięcie.

Jakub Boroń
Jakub
Betclic
3.10
Adamek vs Bandurski⁚ Poniżej 2‚5 rundy

Pojedynek “Górala” z “Bandurą” zaplanowano na trzy rundy w formule bokserskiej. To krótki wymiar, ale niewykluczone, że dojdzie do przedwczesnego zakończenia. Zawodnicy będą walczyli w dużo mniejszych rękawicach, niż standardowe, dlatego ciosy mogą być dużo bardziej dotkliwe. Moim zdaniem zakończenie przed czasem jest realną opcją.

Jakub Boroń
Jakub
Betclic
1.45
Cios vs Oświeciński⁚ Poniżej 1‚5 rundy

Innym ciekawym pojedynkiem jest starcie Adriana Ciosa z Tomaszem Oświecińskim. Ten pierwszy stoczył już dziewięć walk i legitymuje się bilansem pięciu zwycięstw i czterech porażek. Jednak warto dodać, że wygrane z Marcinem Najmanem były pokłosiem dyskwalifikacji “Cesarza”. Wydaje się, że jeśli nie dojdzie do nieczystych uderzeń, to Oświeciński poradzi sobie z Ciosem nawet w pierwszej rundzie.

Zakłady na Fame MMA 21

Galę Fame MMA 21 będzie można obstawiać tylko u bukmachera Betclic, który pozostaje sponsorem organizacji. Dla osób interesujących się wydarzeniami freak-fight nie jest to żadne zaskoczenie, ponieważ od dawna poszczególni operatorzy zapewniają sobie wyłączność na prezentowanie oferty bukmacherskiej. Z naszej strony pragniemy dodać, że rejestrując się w Betclic z kodem promocyjnym GOALPL, otrzymasz najwyższy bonus na rynku, czyli cashback do 50 zł.

Gdzie i o której obejrzeć Fame MMA 21?

Całą galę Fame MMA 21 będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy Canal+ Online. Natomiast pierwsze dwie walki będą dostępne za darmo w serwisie YouTube na kanale federacji. Początek transmisji wydarzenia w PreZero Arenie w Gliwicach w sobotę (18 maja) o godzinie 19:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze