Zagłębie Lubin – Widzew Łódź: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (11.11.2023)

Zagłębie - Widzew: transmisja w TV i online. Miedziowi w sobotnim meczu 15. kolejki Ekstraklasy będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska. Goście nie mają po swojej stronie zbyt wielu atutów. Sprawdź gdzie oglądać mecz Zagłębie - Widzew.

Piłkarze Widzewa Łódź
Obserwuj nas w
IMAGO/Artur Kraszewski/APPA Na zdjęciu: Piłkarze Widzewa Łódź

Zagłębie – Widzew, gdzie oglądać?

Zagłębie Lubin do sobotniego spotkania 15. kolejki PKO Ekstraklasy z Widzewem Łódź przystąpi z jednym celem, jakim jest rehabilitacja za bardzo słabe ostatnie tygodnie. Miedziowi przegrali bowiem trzy ligowe mecze z rzędu i obecnie zajmują siódme miejsce w tabeli. W sobotę zmierzą się z grającym w kratkę Widzewem, który aktualnie plasuje się na czternastej lokacie.

Mecz w Lubinie nie ma zdecydowanego faworyta, choć Zagłębie po swojej stronie będzie miało atut własnego boiska, na którym w tym sezonie doznał tylko jednej porażki. Z drugiej strony drużyna Widzewa w obecnych rozgrywkach ani razu nie wygrała na wyjeździe. Sprawdź typy na mecz Zagłębie – Widzew.

Zagłębie – Widzew, transmisja w TV

Spotkanie Zagłębie – Widzew rozegrane zostanie w sobotę (11 listopada) o godzinie 17:30. Transmisja z meczu będzie dostępna na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3. Pojedynek na stadionie w Lubinie skomentują Robert Skrzyński i Mateusz Rokuszewski.

Zagłębie – Widzew, transmisja online

Mecz transmitowany będzie oczywiście także za pośrednictwem internetu. Z transmisji można skorzystać w usłudze CANAL+ online, do której dostęp nadal można uzyskać w promocyjnej ofercie. Teraz przez pierwsze trzy miesiące za pakiet z kanałami CANAL+ zapłacisz tylko 39 zł miesięcznie. Z oferty można skorzystać zakładając konto za pośrednictwem naszej strony.

Zagłębie – Widzew, kursy bukmacherów

Bukmacherzy nieco większe szanse na wygraną w sobotnim meczu dają gospodarzom. Jednocześnie nie odbierają na to szans gościom z Łodzi.

Zagłębie Lubin
Widzew Łódź
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 11 listopada 2023 17:26.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie – Widzew?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a także w atrakcyjnej ofercie na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Zagłębie – Widzew?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (11 listopada) o godzinie 17:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze