Wisła Kraków – Termalica Nieciecza: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (26.05.2024)

Wisła - Termalica: transmisja w TV i online. Znajdują się w bardzo trudnym położeniu Biała Gwiazda ostatnie spotkanie sezonu 2023/24 rozegra przed własną publicznością. Sprawdź gdzie oglądać mecz Wisła - Termalica.

Angel Rodado
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Angel Rodado

Wisła – Termalica, gdzie oglądać?

W niezwykle trudnej sytuacji przed ostatnią kolejką Fortuna 1 Ligi jest Wisła Kraków. Biała Gwiazda zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w tabeli, ale nie traci nadziei na zakwalifikowanie się do baraży o awans do Ekstraklasy. Potrzebuje jednak do tego nie tylko zwycięstwa w meczu z Termalicą Nieciecza, ale również korzystnych dla niej rozstrzygnięć w innych niedzielnych meczach.

Termalica do niedzielnego spotkania przystąpi natomiast w komfortowej sytuacji, bowiem już wcześniej zapewniła sobie utrzymanie. Drużyna z Niecieczy nie ma więc nic do stracenia i z pewnością będzie starała się postawić trudne warunki rywalowi z Krakowa. Sprawdź typy na mecz Wisła – Termalica..

Wisła – Termalica, transmisja w TV

Mecz w Krakowie to niewątpliwie jeden z ciekawszych pojedynków ostatniej kolejki Fortuna 1 Ligi. Mecz Wisła – Termalica, podobnie jak pozostałe spotkania, rozegrany zostanie w niedzielę (26 maja) o godzinie 15:00. Transmisja “na żywo” z tego meczu dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 3 PPV. Komentatorami tego spotkania będą Paweł Ślęzak i Maciej Żurawski.

Wisła – Termalica, transmisja online

Wszystkie spotkania 34. kolejki, w tym mecz Wisła – Termalica, będzie można oglądać także za pośrednictwem internetu. Transmisja online będzie dostępna w usłudze Polsat Box Go, oczywiście po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Wisła – Termalica, kto wygra?

Czy Wisła zakwalifikuje się do baraży?

Tak 74%
Nie 26%
159+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Wisła – Termalica, kursy bukmacherskie

Wisła uważana jest za faworyta niedzielnego spotkania. Gospodarze muszą po prostu ten mecz wygrać. Kursy oferowane przez bukmacherów również przemawiają na korzyść Białej Gwiazdy.

Wisła Kraków
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2024 14:56.
Gdzie obejrzeć mecz Wisła – Termalica?

Transmisja będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 3 PPV i w usłudze Polsat Box Go.

Kiedy odbędzie się spotkanie Wisła – Termalica?

Mecz rozegrany zostanie w niedzielę (26 maja) o godzinie 15:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze