Wisła Płock – Widzew Łódź: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (13.03.2023)

Wisła Płock - Widzew: transmisja w TV i online. Ostatnie spotkanie 25. kolejki PKO Ekstraklasy, które rozegrane zostanie w poniedziałek nie ma zdecydowanego faworyta. Z tego też względu zapowiada się bardzo ciekawie. Sprawdź gdzie oglądać mecz Wisła Płock - Widzew.

Andrej Ciganiks
PressFocus Na zdjęciu: Andrej Ciganiks

Wisła Płock – Widzew, gdzie oglądać?

Bardzo ciekawie zapowiada się ostatnie spotkanie 24. kolejki PKO Ekstraklasy. Wisła Płock, który w ubiegłym tygodniu pokonała 1:0 Wartę Poznań przerywając tym samym fatalną serię pięciu ligowych porażek z rzędu, tym razem będzie podejmować przed własną publicznością Widzew Łódź. 

Łodzianie, jeżeli chcą otrzymać kontakt ze ścisłą czołówką ligowej tabeli, muszą w poniedziałkowy wieczór zwyciężyć. Nie będzie o to jednak łatwo, biorąc pod uwagę formę prezentowaną przez Widzew w ostatnich tygodniach. Drużyna Janusza Niedźwiedzia wygrała tylko jeden z sześciu tegorocznych meczów. Sprawdź nasze typy na mecz Wisła Płock – Widzew.

Wisła Płock – Widzew, transmisja w TV

Zamykające rywalizację w 24. kolejce PKO Ekstraklasy spotkanie Wisła Płock – Widzew będzie transmitowane “na żywo” na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3. Mecz skomentują Piotr Glamowski i Michał Żewłakow.

Wisła Płock – Widzew, transmisja online

Wszystkie mecze Ekstraklasy możesz oglądać “na żywo” mając dostęp do internetu. Pozwala na to usługa CANAL+ online, do której dostęp możesz teraz uzyskać w promocyjnej cenie. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony, za pakiet z kanałami CANAL+ przez pierwsze trzy miesiące będziesz płacił tylko 39 zł miesięcznie.

Wisła Płock – Widzew, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy większe szanse na wygraną w poniedziałkowym meczu dają gościom z Łodzi, choć nie odbierają szans gospodarzom.

Wisła Płock
Widzew Łódź
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 13 marca 2023 18:56.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Wisła Płock – Widzew?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, a także na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Wisła Płock – Widzew?

Mecz rozegrany zostanie w poniedziałek (13 marca) o godzinie 19:00.

Komentarze