Wisła Płock – Warta Poznań: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (08.03.2023)

Wisła Płock - Warta Poznań: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Nafciarze w rundzie wiosennej znajdują się w fatalnej formie. Odbiją się podczas starcia z Wartą? Transmisja z meczu dostępna będzie w polskiej telewizji i internecie.

Adam Zrelak
PressFocus Na zdjęciu: Adam Zrelak

Wisła Płock – Warta, gdzie oglądać

Cóż stało się z Wisłą Płock podczas przerwy zimowej? Nafciarze rozegrali po wznowieniu rozgrywek pięć spotkań i wszystkie zakończyły się porażkami. Jedna z rewelacji jesieni powoli stacza się coraz niżej w ligowej tabeli. Wydaje się, że to ostatni moment na reakcję.

Z kolei Warta Poznań odnalazła w ostatnim czasie swój rytm. Warciarze najpierw rozbili Koronę Kielce (5:1), a potem wywieźli bardzo ważne punkty ze stadionu w Łodzi (2:0). Patrząc na ogólną dyspozycję, to goście zdają się mieć większe szanse na zgarnięcie kompletu oczek w zaległym spotkaniu 19. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Sprawdź nasze typy na mecz Wisła Płock – Warta Poznań.

Wisła Płock – Warta, transmisja na żywo w TV

Spotkanie w Płocku obejrzysz na CANAL+ Sport oraz na CANAL+ Sport 3.

Wisła Płock – Warta, transmisja online

Środowe spotkanie możesz też obejrzeć za pośrednictwem internetu. Wejdź na stronę CANAL+ Online i zaoszczędź nawet 30 zł. Skorzystaj z naszej oferty, wykupując abonament, a wówczas za miesiąc usługi zapłacisz jedynie 39 złotych (przez pierwsze trzy miesiące). Później koszt będzie wynosił 49 zł.

Pakiet można poszerzyć o kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Wówczas półroczna subskrypcja kosztować będzie 354 zł (59 zł miesięcznie).

Wisła Płock – Warta, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy spodziewają się bardzo wyrównanego meczu. Mimo tego dają niewiele wyższe szanse na sukces pogrążonym w kryzysie gospodarzom.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Wisła Płock – Warta?

Spotkanie dostępne będzie na CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3.

Kiedy odbędzie się spotkanie Wisła Płock – Warta?

Mecz rozpocznie się w środę (8 marca) o godzinie 18:45.

Komentarze