Wisła Kraków – GKS Tychy: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (11.03.2023)

Wisła Kraków - GKS Tychy: transmisja w TV i online. Czy Biała Gwiazda osiągnie piąte zwycięstwo z rzędu? Przekonamy się już w sobotę. Sprawdź jak oglądać mecz Wisła - GKS w TV i online.

Luis Fernandez
PressFocus Na zdjęciu: Luis Fernandez

Wisła – GKS Tychy, gdzie obejrzeć?

Wisła Kraków nie mogła rozpocząć lepiej drugiej rundy rywalizacji w tym sezonie. Biała Gwiazda wygrała wszystkie cztery dotychczasowe spotkania i potwierdziła, że będzie się liczyć nie tylko w walce o miejsca dające prawo gry w barażach, ale także bezpośredni awans. Podopieczni Radosława Sobolewskiego nie zamierzają na tym poprzestawać i w sobotę ponownie wybiegną na murawę z jednym celem, jakim jest zdobycie pełnej puli.

Wisła do pojedynku z GKS-em Tychy przed własną publicznością przystąpi w roli zdecydowanego faworyta. Gospodarze mają po swojej stronie nie tylko atut własnego boiska, ale przede wszystkim przemawia za nimi forma prezentowana w tym roku. Z meczu na mecz wiślacy prezentują się coraz lepiej i jeżeli zagrają na miarę swojego potencjału to nie powinni mieć problemów ze zdobyciem trzech punktów. Sprawdź nasze typy na mecz Wisła – GKS Tychy.

Wisła – GKS Tychy, transmisja na żywo w TV

Sobotnie spotkanie Wisły z GKS-em Tychy rozpocznie się o godzinie 17:30. Mecz będzie można obejrzeć “na żywo” na kanale Polsat Sport News.

Wisła – GKS Tychy: transmisja na żywo za darmo

Rywalizację Wisły z GKS-em Tychy można obejrzeć również zupełnie za darmo w usłudze Polsat Box Go. Wystarczy skorzystać z promocji przygotowanej przez Fuksiarza. Po spełnieniu dwóch warunków możemy uzyskać darmowy 30-dniowy dostęp do pakietu sportowego w tej usłudze.

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 100 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 dni z pakietu sportowego w Polsat Box Go.

Wisła – GKS Tychy, transmisja online

Za pośrednictwem internetu mecz Wisła – GKS Tychy obejrzymy w usłudze Polsat Box Go. Powyżej znajdziesz opisany sposób na uzyskanie bezpłatnego dostępu na 30 dni do wspomnianej usługi.

Wisła – GKS Tychy, kursy bukmacherskie

W sobotnim spotkaniu faworytem, również zdaniem bukmacherów, będzie Wisła Kraków. Widać to po kursach oferowanych przez legalnych bukmacherów.

Wisła Kraków
GKS Tychy 71
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 11 marca 2023 18:10.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Wisła – GKS Tychy?

Sobotnie spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport News oraz za pośrednictwem usługi Polsat Box Go.

Jak otrzymać za darmo dostęp do Polsat Box Go?

Należy zarejestrować konto w Fuksiarzu i dokonać depozytu o wartości minimum 100 zł.

Komentarze