Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (05.02.2023)

Kamil Grosicki
PressFocus Na zdjęciu: Kamil Grosicki

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Portowcy pozostają w walce o miejsce na podium. Czy zdołają pokonać u siebie rywali z Wrocławia? Transmisja ze spotkania dostępna będzie w polskiej telewizji i internecie.

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław, gdzie oglądać

Pogoń Szczecin w ładnym stylu przywitała się z fanami po przerwie zimowej. Jedynym problemem jest to, że na trzy strzelone przez Portowców gole, Widzew odpowiedział taką samą liczbą trafień. Mimo tego ekipa ze Szczecina wciąż ma wielkie szanse na zajęcie miejsca na podium – od wyżej wymienionego Widzewa dzieli ich tylko różnica bramkowa.

Z kolei Śląsk Wrocław po raz ostatni wygrał w Ekstraklasie pod koniec października. Ekipa trenera Djurdjevicia ma zaledwie cztery punkty przewagi nad strefą spadkową i każdy punkt jest dla niej na wagę złota.

Sprawdź nasze typy na mecz Pogoń – Śląsk.

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław, transmisja na żywo w TV

Niedzielne spotkanie obejrzysz na CANAL+ 4K Ultra, CANAL+ Premium oraz CANAL+ Sport 3.

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław, transmisja online

Pojedynek na stadionie w Szczecinie możesz też obejrzeć za pośrednictwem internetu. Wejdź na stronę CANAL+ Online i zaoszczędź nawet 60 zł. Skorzystaj z naszej oferty, wykupując abonament, a za miesiąc usługi zapłacisz jedynie 39 złotych!

  • 6-miesięczny dostęp – 234 zł (przy wykupieniu półrocznego abonamentu), w regularnej ofercie 294 zł

Pakiet można poszerzyć o kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Wówczas półroczna subskrypcja kosztować będzie 354 zł (59 zł miesięcznie).

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław, kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem nadchodzącego starcia są gospodarze, którzy na przestrzeni całego sezonu prezentują się znacznie lepiej.

Gdzie obejrzeć mecz Pogoń – Śląsk?

Spotkanie dostępne będzie na CANAL+ 4K Ultra, CANAL+ Premium czy CANAL+ Sport 3.

Kiedy odbędzie się spotkanie Pogoń – Śląsk?

Mecz rozpocznie się w niedzielę (5 lutego) o godzinie 17:30.

Komentarze