Meksyk – Polska: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (22.11.2022)

Piłkarze reprezentacji Polski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Polski

Gdzie oglądać mecz Meksyk – Polska? Wtorek na katarskim mundialu upłynie pod znakiem pierwszego występu reprezentacji Polski, która na tym turnieju celuje w awans do fazy pucharowej. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Meksyk – Polska.

Meksyk – Polska, gdzie oglądać

Kibice reprezentacji Polski na ten dzień czekali kilka miesięcy. We wtorek prowadzona przez Czesława Michniewicza zainauguruje swój udział w turnieju finałowym mistrzostw świata. Biało-czerwoni do rywalizacji przystępują z jednym celem – wyjście z grupy. Nie będzie o to jednak łatwo, a kluczowe znaczenie będzie miał wynik pierwszego meczu z Meksykiem.

W grupie C poza zasięgiem wszystkich zespołów wydaje się być reprezentacja Argentyny, która jest również uważana za jednego z faworytów całego mundialu. Za najsłabszą drużynę w grupie uznawana jest Arabia Saudyjska, co sprawia, że naturalnymi rywalami w walce o drugie miejsce powinny być zespoły Polski i Meksyku.

Obie drużyny zmierzą się ze sobą we wtorek. Według bukmacherów pojedynek ten nie ma zdecydowanego faworyta. Sprawdź także nasze typy na mecz Meksyk – Polska.

Meksyk – Polska, transmisja TV

Wtorkowy mecz Meksyk – Polska rozpocznie się o godzinie 17:00. Transmisja meczu “na żywo” będzie dostępna na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Pierwszy mecz Biało-czerwonych na mundialu skomentują Mateusz Borek i Janusz Michalik.

Meksyk – Polska, transmisja online

Pojedynek Meksyku z Polską oczywiście będzie można obejrzeć także za pośrednictwem internetu. Transmisja online będzie dostępna na internetowej stronie sport.tvp.pl. Ponadto mecz można oglądać w usłudze CANAL+ online, do której w ostatnich dniach dołączone zostały kanały TVP1 i TVP2.

Meksyk – Polska z Tetrykami

Meksyk – Polska, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie wskazują w tym meczu faworyta. Patrząc na oferowane przez nich kursy na ten pojedynek obie drużyny mają według nich podobne szanse na zdobycie trzech punktów.

Gdzie obejrzeć mecz Meksyk – Polska?

Mecz Meksyk – Polska będzie transmitowany na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K

Kiedy rozegrany zostanie mecz Meksyk – Polska?

Spotkanie odbędzie się we wtorek (22 listopada) o godzinie 17:00.

Komentarze