Śląsk – Hapoel: transmisja w TV i online. O której gra Śląsk?

Piłkarze Śląska Wrocław
Piłkarze Śląska Wrocław fot. PressFocus

Śląsk – Hapoel: gdzie oglądać mecz eliminacji Ligi Konferencji? Spotkanie odbędzie się dzisiaj (5 sierpnia) o godzinie 20:00 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Sprawdź, gdzie będzie prowadzona transmisja w tv i online z meczu Śląsk – Hapoel.

Śląsk – Hapoel, gdzie oglądać

Podopieczni Jacka Magiery w czwartkowy wieczór rozegrają kolejny mecz w trakcie trwającej kampanii w europejskich pucharach. Śląsk przystąpi do potyczki po wygranej w lidze nad Cracovią (2:1). Jednocześnie piłkarze Wojskowych są już od dziewięciu spotkań bez porażki, licząc tylko te oficjalne mecze. Śląsk w drodze do trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji wyeliminował Ararat.

Na drodze wrocławian stanie ekipa z Izraela w postaci Hapoelu Beer Sheva. Przeciwnicy WKS-u jeszcze nie wznowili nowego sezonu ligowego. Jak na razie rozgrywali tylko spotkania w europejskich pucharach, gdzie bez kłopotu uporali się z Ardą. Na początku lipca rozegrali natomiast sparing z Górnikiem Zabrze, wygrywając 3:0.

Jak zakończy się czwartkowe spotkanie we Wrocławiu? Dowiedź się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Śląsk – Hapoel.

Śląsk – Hapoel, transmisja TV

Dzisiejszy mecz trzeciej rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji będzie dostępny w polskiej telewizji. Ze spotkania Śląsk – Hapoel transmisja na żywo będzie dostępna na antenach Polsat Sport i Super Polsat.

Śląsk – Hapoel, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, będzie również dostępna w internecie. Mecz Śląsk – Hapoel online na żywo dostępna będzie dzięki platformie Ipla, a także poprzez aplikacje mobilne dostępne na wszystkie urządzenia z systemami Android lub iOS.

Fortuna
3,25

O której mecz Śląsk – Hapoel?

Mecz Śląsk – Hapoel rozegrany zostanie w czwartek (5 sierpnia). Spotkanie o awans do czwartej rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji, które odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, rozpocznie się o godzinie 20:00.

Śląsk – Hapoel, kursy bukmacherskie

Hapoel jest faworytem bukmacherów nie tylko do zwycięstwa w pierwszym meczu, ale również do awansu do kolejnej rundy. Wskazują na to kursy oferowane przez bukmacherów na to starcie.

Śląsk Wrocław
Hapoel Be’er Szewa
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 5. sierpnia 2021 19:55.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze