Liverpool – Manchester United: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (05.03.2023)

Liverpool - Man Utd: transmisja w TV i online. W niedzielnym hicie Premier League The Reds plasując się na szóstym miejscu w tabeli zmierzą się z trzecim Manchesterem United. Sprawdź gdzie oglądać mecz Liverpool - Man Utd.

Marcus Rashford
PressFocus Na zdjęciu: Marcus Rashford

Liverpool – Man Utd, gdzie oglądać?

Obie drużyny w ligowej tabeli dzielą obecnie trzy miejsca i 10 punktów. W zdecydowanie trudniejszej sytuacji jest Liverpool, który nie może być pewny występów w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Forma prezentowana w ostatnim czasie przez The Reds może jednak napawać optymizmem, bowiem drużyna Juergena Kloppa w czterech ostatnich meczach zdobyła 10 punktów. W niedzielę czeka ją jednak prawdziwy test.

Podobnym wynikiem w ostatnich czterech kolejkach może się pochwalić Manchester United, który jest na dobrej drodze do zakończenia rywalizacji w pierwszej czwórce ligowej tabeli i wywalczenia prawa do gry w Lidze Mistrzów. 

Przed niedzielnym spotkaniem na Anfield Road trudno wskazać faworyta. Obie drużyny mają po swojej stronie atuty, który pozwalają im myśleć o zdobyciu kompletu punktów. Sprawdź nasze typy na mecz Liverpool – Man Utd.

Liverpool – Man Utd, transmisja TV

Niedzielny hit Premier League pomiędzy Liverpoolem i Manchesterem United rozpocznie się o godzinie 17:30. Transmisja w tradycyjnej telewizji nie będzie dostępna. Mecz będzie można obejrzeć tylko za pośrednictwem platfory Viaplay.

Liverpool – Man Utd, transmisja online

Mecz Liverpoolu z Manchesterem United można obejrzeć tylko za pośrednictwem internetu. Transmisja będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 17:30, skomentują Przemysław Pełka i Maciej Łuczak.

Liverpool – Man Utd, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nieco większe szanse na wygraną dają gospodarzom, którzy mają po swojej stronie przede wszystkim atut własnego boiska. Nie oznacza to jednak, że odbierają szanse Czerwonym Diabłom na wywiezienie kompletu punktów z Anfield Road.

Liverpool FC
Manchester United
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 5 marca 2023 17:32.
Gdzie obejrzeć mecz Liverpool – Man Utd?

Mecz będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Liverpool – Man Utd?

Spotkanie odbędzie się w niedzielę (5 marca) o godzinie 17:30.

Komentarze